1146 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Palu İlçe Merkezindeki Tüm Okullarımızı Ziyaret Ettik
Palu İlçe Merkezindeki Tüm Okullarımızı Ziyaret Ettik
Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK Palu ilçe merkezinde bulunan tüm okullarımızı ziyaret ederek inceleme ve temaslarda bulundu. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vedat DEMİRAL ile birlikte Palu ilçesine giden Müdür GÜRTÜRK ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri KARAKAŞ’ı ziyaret ederek ilçemizdeki okullar ve eğitim durumu ile ilgili bir brifing aldı.
 
Müdür GÜRTÜRK İlçe Müdürlüğünü ziyaretinin ardından sırasıyla Palu İlk ve Ortaokulu, Yavuz Selim Ortaokulu, Palu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Palu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, İmam Hatip Ortaokulu, Murat İlkokulu ve Palu Halk Eğitim Merkezi’nde incelemelerde  bulundu.
 
 
 
Müdür GÜRTÜRK ziyaret ettiği tüm okullarda öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelerek okulların son durumu hakkında bilgi aldı. Okul idarecilerinin taleplerini not alan Müdür GÜRTÜRK, Palu ilçe merkezinde bulunan tüm okulları ziyaret ettiklerini ifade ederek;
 
 
“Görev yaptığımız süre içerisinde ziyaret etmediğimiz tek okulumuz kalmayacak İnşallah bugün Palu merkezdeki tüm okullarımızı gezme imkanımız oldu. Okullarımızın bizlerden talepleri oldu, bizim aldığımız bazı notlar oldu bunların hepsini değerlendireceğiz” dedi.
 
 
24 Ekim 2017 Salı, 16:30
1146 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Palu İlçe Merkezindeki Tüm Okullarımızı Ziyaret Ettik