18 Kasım 2019 Pazartesi, 606 kişi okudu
KEREM SEÇER
PAGAN RİTÜELLERİ EŞLİĞİNDE DİNDAR NESİL
Yaşadığımız dünyada Olaylar öyle bir hızla değişiyor ki yetişmek mümkün değil, Bir yanda Ekonomik tahribatlardan etkilenen ülkelerdeki açlık yokluk yoksulluklar nedeniyle halkların sokaklara dökülüşü, diğer yandan, kendi ülkelerindeki iktidar sahiplerinin otağının eşiğine  halk tabiri ile Postunu sermiş ihale mafyası vurgun üzerine vurgun yaparak halkın kahır ekserisinin yokluğun sefaletin kucağına itilmesine sebep olurken,
 
Dünyanın jandarmalığına soyunmuş küresel güçler kendi ülkelerinden 15 bin km uzaklıktaki  orta doğuda yaşayan Müslüman halkı, ürettikleri yeni ve modern silahların hedefine oturtulmuş birer kobay faresi olarak görmeleri Müslümanların artık dünyada kaçıncı sınıf insan kategorisinde görüldüklerini anlamaya yeterlidir.
 
Tarih de Batının Müslümanlarla yaptıkları savaşlara  DİN savaşı adını verdikleri dünyadan geriye kalan Ürettikleri modern silahlara ilaveten  Modern pagan dinleri aracılığı ile Müslümanlara karşı top yekün savaş açıldığını görüyoruz.
 
Öyle ki, Bu modern pagan dinleri uygulandığı ülkelerde tarihe mal olmuş şahıs,fikir,düşünce adeta ilahlaştırılıp o ülkedeki halkın O ilaha  secde etmesini devlet eliyle uygulamaya koyuyor.
 
Bunun en son örneğini, 10 kasım 2019 Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde Türkiye de sayıları azımsanmayacak bir çoğunlukta olan Okullarda Eğitim amaçlı gönderilen çocukların Atatürk resmine  secde ettirilmeleri Modern Paganizmin bu ülkede Din olarak yerleştirilmiş olduğunu göstermektedir.
 
Dünyanın Hiç bir ülkesi ve devletinde kahraman ilan edilen birinin  Koruma kanunuyla korunduğu görülmez iken, Ülkemizde  Bu millet ile birlikte istiklal mücadelesi vermiş harp sanatını iyi bilen Mustafa Kemal'in, sağlığında kimsenin kendisine secde edilmesi bir yana  huzurunda eğilmesine bile müsaade etmediği cumhuriyet kaynaklarında yazılı iken, Menderes tarafından  Çıkarılan bir kanunla sadece dokunulmaz değil hatıratındaki menfi durumlar hakkında bir kelime dahi konuşmanın yasaklandığı Türkiye de gittikçe  Kutsanmaya başlanmış olması Paganizm dinini de birlikte getirmiştir.
 
Ülkemizin Geçmişe nazaran daha fazlasıyla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde, Müslümanları Tahrik edecek adımlar atılarak birlik ve beraberliği sabote etmeye kalkışmak, En iyimser bir bakış açısıyla  ancak bu ülkenin Harici düşmanlarının safında yer alanlar tarafından yapıldığına inanmak istiyorum.
 
Bir Müslümanlar Olarak Halkının %99  na Müslüman denildiği halde  kimseyi zorlama ve kanun gücüyle günde beş vakit camilere toplanmadığı gerçeği herkesçe bilinirken,böyle bir uygulama söz konusu olursa onu Yadırgayacağım gibi,
 
Çıkarılan bir kanunla kutsanan Mustafa kemal'in ölüm günü ve saati olan 09:05 de Tüm Türkiye de, hastanede, postanede, resmi kurumda, sokakta, seyir halinde olan araçlarda vs  1 dakikalık saygı duruşu kanun zoruyla halka uygulanmasını da yadırgıyorum.
 
Japonlar krallarına Güneşin Oğlu lakabını verdikleri halde Japon kral öldüğünde, Her ölüm yılında böyle bir uygulama olmadığı bilinirken, Ülkemizde  eğitim amaçlı gönderdiğimiz çocuklarımızın gazi Mustafa kemale secde etmelerini esefle kınıyorum
 
Bu tür Pagan ritüellerinin icra edildiği ayinler le mi Dindar Nesil bekleniyor.
 
Bilmem dikkat edeniniz oldu mu, Üniversite  açılan illerde hatta ilçelerde Kitap okuma  ve kütüphane  sektöründe herhangi bir gelişme olmaz ve gittikçe yok olmaya yüz tutarken,( Bunu en son 25 Ekim 3 Kasım tarihleri arası açılan 3.Kitap fuarında gördük 125 bin ziyaretçi arasında kitap alan 15 bin kişi bununda 10 bin kişisi çocuk ) Barlar, Cafeler, Diskolar,pop clublar, Avm ler gittikçe  yaygınlaşıyor
 
12 Yıl Mecburi Eğitimle Cami, Din, iman  yerine paganizm ritüelleri  ile inşa ettiğiniz Çocukların 13. Yıldan İtibaren Sadece Cafeleri Doldurması beklenir, Onlardan Dindar nesil beklemek  boş tarlaya Arpa tohumu serpiştirip hasat mevsimi Buğday beklemek gibidir.
 
Demek ki, 12 yıl boyunca Eğitim adına öğretilenler ile ancak Cafelerin, bar ve diskoteklerin yolunun  öğretildiği Okullarda, Din adına da  kesintisiz Kamalist öğretiler, resim ve büstlere tapınma ayinleri düzenlenerek bu çocukların zihni alt yapısı, Haliyle lay lay loom ile geçen bir sürecin sonunda üniversite yollarındaki Cafelere ve diskoteklere çıkacaktır.
 
Milletin çocuğu okulun yanında inşa edilecek Mescid'de Allah'a secde ettirilseydi, kıraathaneler ihya edilseydi, belki o zaman gençlerin bir çoğu da camiler gidenlerden olur ve  ara sıra dile getirdiğiniz Dindar nesil yetişe bilirdi.
 
Fakat görüyoruz ki Okul alanına  resmi mesafesi 103 mt olması gerkirken daha yakın alanlara Bira ve tekel bayii satış rushsatları verildiği  aynı zamanda  yine o alan içerisinde sayısı birden afzla oyun salonları açılma ruhsatı verilmesi  Okuldan çıkacak cocuğun uğrak yeri neresi olacağını düşünmek gerek.
 
Şimdi dindar nesil denilince, Akla gelen ve göründüğü kadarıyla İslam'dan başka hangi dinin dindarı yetiştiriliyorsa o gençleri görmemizde normaldir.
 
Öyle ya, Kur'an ve Sünnet, Allah' İman ve Sadece Allah'a Kulluk gibi eğitimler ne zaman verildi de gençler Üniversite'nin yolundaki cafe ve diskoteklere değilde Camilere, kütüphanelere gitsinler. 
 
Bu milletin Asli değerlerine savaş açmış CHP bile  Okullarda Çocukları Büste-Resim'e  secde ettirmez iken, siz Söylemde Dindar nesil, Eylemde Pagan dini  nesli yetiştiriyorsunuz, Haklı olarak soruyorum Pagan Ritüelleri Eşliğinde bir Dindar Nesil mi hedefiniz...
 
selam ve dua ile...
 
 
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
PAGAN RİTÜELLERİ EŞLİĞİNDE DİNDAR NESİL