473 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Özel İdareden Çakırkaş Köyü Beşiktaş İlk Okuluna Kitap Desteği
Özel İdareden Çakırkaş Köyü Beşiktaş İlk Okuluna Kitap Desteği
İl Özel İdaresi yöneticileri tarafından temin edilen 350 adet kitap Kovancılar İlçesi Çakırkaş Köyündeki Beşiktaş İlk Okulunun kütüphanesine teslim edildi.
 
Kitap teslim programına İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, KADEM İl Temsilcisi Av. Esra Soylu, Beşiktaş İlk Okulu Müdürü Mehmet Şahin ve okul idarecileri katıldı.
 
Kütüphanelerinin kitap açısından yetersiz olduğunu kaydeden Beşiktaş İlk Okulu Müdürü Mehmet Şahin katkıları dolayısıyla İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ve İl Özel İdaresi ekibine teşekkür etti.
 
Etkinliğe öncülük eden Beşiktaş İlk Okulu Din Kültürü Öğretmeni Zeynep Seda Gül ise kütüphanelerini daha zengin hale getirmek için harekete geçtiklerini ve katkıları nedeniyle İl Özel İdaresi yöneticilerine teşekkür ettiklerini belirtti.
 
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ise Çakırkaş Köyünde bulunan Beşiktaş İlk Okulunun kitap eksikliğini tamamlamak adına Özel İdare yöneticileri olarak kendi imkânları ile aldıkları 350 adet kitabı okulun kütüphanesine kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydetti. Elazığ’da şuanda Elazığ Valiliği öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyası ile okuma konusunda bir farkındalık oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Sabuncu, Beşiktaş İlk Okulunda eğitim alan çocukların kitaba erişimlerini kolaylaştırmak ve okul kütüphanesini kitap açısından zenginleştirmek adına böylesine bir destek sunmaktan dolayı mutlu olduklarını, bu tarz desteklerle okuma alışkanlığının daha yaygın hale gelmesini umduklarını sözlerine ekledi.
08 Ocak 2018 Pazartesi, 22:54
473 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Özel İdareden Çakırkaş Köyü Beşiktaş İlk Okuluna Kitap Desteği