641 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Özel İdare Kadın Basketbol Takımından Farkındalık Programı
Özel İdare Kadın Basketbol Takımından Farkındalık Programı
Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden ve Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Özel İdare Kadın Basketbol Takımı oyuncu ve teknik heyeti İmam Efendi Kız İmam Hatip Lisesinde düzenlenen programda öğrencilerle bir araya geldi.
 
Programa Özel İdare Basketbol Kulübü Sözcüsü Orçun Coşkun, Antrenör Derya Özyer, İmam Efendi Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Ali Atalay, oyucular ve teknik heyet yer aldı.
 
Programda bir değerlendirme yapan Antrenör Derya Özyer Özel İdare Kadın Basketbol Takımını ligde iyi bir noktaya ve Elazığ’da saygın bir yere getirmek için kamuoyunun desteğine ve sahiplenmesine ihtiyaç duyduklarını söyledi.
 
Özel İdare Basketbol Kulübü Sözcüsü Orçun Coşkun takım olarak iyi bir yerde bulunduklarını ve en önemli eksiklerinden birinin seyirci desteği olduğunu belirterek öğrencilerden destek istedi.
 
 
İmam Efendi Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Ali Atalay ise kadın basketbol takımı ile öğrencileri bir araya getirerek bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirtti.
 
Programda daha sonra öğrencilerin çeşitli konulardaki soruları takım oyuncuları tarafından cevaplandırıldı.
 
Takım oyuncularının okul sahasında mini bir basketbol gösterisi sunmalarıyla programı tamamlandı.
 
14 Nisan 2018 Cumartesi, 15:54
641 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Özel İdare Kadın Basketbol Takımından Farkındalık Programı