58 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Organ Bağışı Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi
Organ Bağışı Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi
Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “3-9 Kasım Organ Bağış Haftası” kapsamında Elazığ'da düzenlenen farkındalık ve bilinçlendirme etkinliklerine katılan Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu (FÜTBAT) üyelerine Teşekkür Belgesi verildi.
 
İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen törende bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Cahit Polat “İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası kapsamında vatandaşlarımızı organ bağışına teşvik, farkındalık ve bilinçlendirme konusunda gerek stant çalışmamalarımıza ve gerekse de çeşitli  toplantı ve birebir görüşmelerde etkin rol olan katılan Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi  Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu (FÜTBAT) üyeleri çok değerli faaliyetlerde bulunmuşlardır. Değerli üyelerimiz Müdürlüğümüzle iş birliği içerisinde 30'ar kişilik öğrenci gruplarıyla dönüşümlü olarak ilimizde bulunan 2 alışveriş merkezi ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ndeki  stant çalışmalarında hafta içi ve hafta sonu etkin görev yaparak vatandaşlarımızdan 600 organ bağışı almışlardır. Bu önemli bir başarıdır. Bu vesile ile  organ bekleyen vatandaşlarımıza umut oldukların için  öncelikle organ bağışında bulunan vatandaşlarımıza ve Tıp Fakültesi Öğrencilerini temsilen emeği geçen Fırat Tıp Öğrencileri Birliği ve Fırat Üniversitesi  Tıp Bilimsel Araştırma Topluluğu’na  (FÜTBAT)  çok teşekkür ederim” dedi.
Yapılan açıklamalardan sonra İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit Polat tarafından katılımcı üyelere özverili çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi verildi.
 
13 Aralık 2019 Cuma, 16:02
58 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Organ Bağışı Etkinliklerine Katılan Öğrencilere Teşekkür Belgesi Verildi