08 Ağustos 2018 Çarşamba, 1816 kişi okudu
KEREM SEÇER
OLMADI SnGÜRGÖZE
İktidarda Olan Bir partinin İl başkanı Olarak size yakışmadı  sn Gürgöze, Dahası size  yakıştıramadım,
 
Siyaset sahnesine atılmakla  gerek partinize  gerekse  şahsınıza karşı her tür karşı  Hakaret ve küfür içermeyen   Eleştirisel görüşlere  saygılı olmak  siyaset kurumu için erdemdir, siz bu erdemi sergileyemediniz.
 
Ki, siz bu şehre Belediye başkanı  olmak isteyenler  arasında  isminiz  geziyor, Bu şehre  Belediye başkanı Olmak demek,  Bu şehrin vicdanı olmak demektir,  600 bin  nüfuslu bir şehrin belediye başkanı olmak demek, O şehirde yaşayan  herkese eşit ve adil davranmak  demektir, 
 
Şu an itibari ile icra ettiğiniz Ak Parti Elazığ İl başkanlığı görevinizde  sizi başarılı görenler  olduğu gibi görmeyenlerin de olacağı gerçeği  bir gerçek iken,  sizi başarılı görmeyenler hakkında  Arşiv oluşturmanız, ileride  Belediye başkanı  olursanız   O  arşivinizde yer alan isimlerin  Aday olduğunuz  Belediyede  bir işleri olursa, O işin olup olmaması  arşivinizde  kişiye verdiğiniz not kadar gerçekleşeceğini yaşadığım bir olay ile  İspat ettiniz.
 
Şöyle ki;
25 Haziran Günü  sosyal medya  sayfamda  ( ki Bu sayfa  Şahsıma ait düşüncelerimi paylaştığım bir yer  olması , Kurumumun  düşüncesini yansıtıyor olarak algılanmamalı) yaptığım bir paylaşımı arşivinize  ekleyerek, aradan geçen 42 gün sonra Davet edildiğiniz  Bir programın ardından çıkarıp şahsıma ait bir düşünceden dolayı kurumumu karalama girişimiz ne kadar etiktir  sn. Gürgöze .
 
Kaldıki O paylaşımda  Herhangi bir Küfür  Bir hakaret olmadığı  kendi kanaatimi, mensubu olduğum İslam Dinin  Peygamberi,  Hz Muhammed  sav in  Bir hadisinden yola çıkarak,( Ümmetimin İmanını Terazinin bir kefesine, Ebubekirin İmanını terazinin Bir kefesine koysalar Ebubekiirn imanı ağır basar )  o formatta bir cümle kurmuştum.
 
24 haziran seçimleri  sonuçlarını Değerlendirmek için çıktığınız Tv programında  sizin Kurduğunuz  bir cümleden dolayı, Gazetede ki köşesinde  yazdığı bir makale de ki yorumu nedeniyle Hedefe oturtuğunuz  bir köşe yazarının  mesleği gereği gazetede yazı yazamaz  diye şikayette  bulunduğunuz  (  http://www.elazighakimiyethaber.com/basarisizligin-hircinligi-mi/31021/ ) iddiası  ardından  kalkıp tv de;   (“İfademi çarpıtarak, seviyesiz bir şekilde art niyetli bir düşünceyle yansıtmaya, Maden ile gönül bağımızı koparmaya çalıştılar. Buradaki ifademi ‘Maden ilçesi yüzünden birinciliği kaybettik.’ şeklinde kamuoyunu yanlış yönlendirdiler. İftirayla karşı karşıya bıraktılar. TV programında ifade etmediğim, konusu dahi geçmeyen konular ‘sağır duymaz, uydurur’ deyimiyle dile getirilmiştir. Bu kişi yazdıklarını ispat edemezse, MÜFTERİDİR, ALÇAKTIR.)  gibi savurduğunuz  Hakaretler gibi hakaretler  savurmadım size,
 
Ne yazmışım O paylaşımımda   ''' Terazinin bir kefesine Elazığ Akp den seçilen 4 vekil ve il bşk koysalar Diğer kefesine Ş.Şerifogulları nı koysalar bu şehrin akleden insanları nazarında Şerifoğullari Ağır gelirdi... '''
 
  sizin Yaptığınız konuşmada kurduğunuz  cümle yüzünden düşüncesini kaleme  alan köşe yazarı için Müfteri-Alçak  ifadeleri kullanmanız, Size göre  gayet normal karşılanır da,  Şahsımın  düşüncesi  olarak bir kişinin diğer kişilerden  daha ağır basar ifadesi  Hakaret oluyorsa  siz  ne siyaseti  biliyorsunuz  nede  bu şehre  belediye başkanı olmayı hak ediyorsunuz.
 
Sn Gürgöze,  
Bugüne kadar, Yapılan bir çok etkinlikte Bulundum, O etkinliklerdeki konuşmalarınızı  dinledim, fakat bugüne  kadar  içerisinde bulunduğum kurum için  Şahsınıza  Gelerek  herhangi bir Yardım talebinde Bulunmadım,
 
Kurumum adına tertiplediğimiz Programlara iştirak etmeniz için Davette bulundum. 
 
2015 yılından beri Ak Parti il başkanlığı yapıyorsunuz, Bir gün gelip kapınızı  Falan-Filan  Dünyalık bir işim  için size herhangi bir talepte  bulunmadım ki;  O yardım isteme veya Talepte Bulunma  isteklerimi geri çevirdiniz  diye  kalkıp  Nefsime uyarak  siz hakkında  bu şekilde  bir kanaat  bildirmiş olayım. 
 
Elhamdulillah  bugüne kadar bir  siyasetçinin herhangi bir dünyalık işim için kapısını çalıp yardım talebinde  bulunmadım, kalan ömrüm içerisinde de Rabbim  beni hiç bir siyasetçinin kapısına  Dünyalık bir talep için bulundurmasın diye duacıyım.
 
Evet Sn Gürgöze,  
 
İleride  Bu Şehrin M.v. olabilirsiniz, Bld bşk olabilirsiniz, Partinizin il bşk olarak kalabilirsiniz, veya Bir kurumun İtâ amiri olabilirsiniz, Bir Derneğin, Bir Vakfin bşk olabilirsiniz, stk bşk olabilirsiniz,
Bu ve benzeri bir çok sınıf tan herhangi birinin başında olabilirsiniz.
Zira Yönetim şeklinizin ismi Demokrasi olduğu için O isme göre hareket  etmek zorundasınız !
Bu sizin için önem arz eder,
 
Fakat, O şehirde yaşayan her kes için İLLE Beni seveceksin sayacaksın saygı duyacaksın, Hakkımda düşündüklerini Söyleme hakkın yok, Eğer hakkımda düşündüklerini söylersen yazarsan bir gün o söylediğini alıp yapmak istediğin Hayırlı bir işe sekte vurmak için kullanırım Düşüncesi sizde yer ettiği için  SEVİLMİYORSUNUZ...
 
zira kişinin siz hakkında düşüncesi nefsinizin zoruna gitmiş ki Arşivleyip fırsata çevirtecek bir Karakter  Profili sergiliyorsunuz.
 
Çünkü sizi sevmeyen birileri sizin bu karekter Profili sergilemelerinizden veya sergileyeceğinize inandığı için sizi sevmiyor olma düşüncesini aklınızdan Çıkarıyorsunuz.
 
Adil olun, Kibirli olmayın, varsa kibriniz- gururunuz hemen onları  ayaklarınızın altına alın, Sizi seven sevmeyen herkes ile insanı ilişkileriniz islâm ahlakına göre  ve aynı zamanda   Ak Parti siyasi erdem ve etik kurulunun belirlediği  norma uygun olsun. Bakın o zaman sizi sevmeyen kisi/kişiler aleyhinize söz söylerler mi?
 
Burada bir Not daha düşeyim, Eğer ileride  Kurumumun çalışmaları MazaALLAH  bir Akamete uğrarsa, Gazete köşesinde yaptığı yorum nedeniyle  hakkında dava açılan  Yazar arkadaş Nasıl sizi sorumlu gösterdiyse, haliyle  benimde haklı olarak  İlk olarak sizi sorumlu görme durumum doğabilir, zira Kanaatimi belirlediğim bir düşüncemi arşivleyerek davet edildiğiniz program sonrasındaki  bakışınıza istinaden böyle düşünme  hakkım doğar.  
 
Kulağınıza küpe olsun diye size Hz.Hüseyin (ra.)ın bir sözünü hatırlatayım.
" BENIM İÇİN DOST YANIMDA İKEN BANA ALLAH'I HATIRLATIR, YANIMDA OLMADIĞI ZAMAN DA BENİ ALLAH'A HATIRLATIR"
Adam gibi Adam olun ki yanımızda olmadığınız zaman sizi ALLAH'A hatırlatalım 
Varmısınız.
 
Okuyucu Yorumları
OLMADI SnGÜRGÖZE