1403 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
NEŞELİ AYAKLAR ANAOKULU 2'NCİ ŞUBESİYLE KOVANCILARDA
NEŞELİ AYAKLAR ANAOKULU 2NCİ ŞUBESİYLE KOVANCILARDA
İlçelerimizde özellikle çalışan ebeveynlerimizin yaşadığı en büyük sıkıntıyı gidermek adına Kovancılar Belediye Başkanı Hacı AKPINAR ve eğitimcilerin katılımı ile Özel Neşeli Ayaklar Anaokulu Kovancılar şubemizi faaliyete başlattık. 2012 yılında Eğitim adına çıktığımız yolda start Elazığ da alınmıştı ve bu süreçte yılların verdiği deneyimi bizlere ihtiyacı olan tüm anne babalar ve çocuklarımızla paylaşamaya ve daha çok aileye ulaşmaya karar vererek geleceğe aday bütün çocuklara dokunmak istedik.
 
Kovancılar, Palu ve  çevresinde çalışan ebeveynlerimizin mesailerini sağlıklı bir şekilde motivasyonlarını düşürmeden çocukların eğitimi açısından rahat ve huzurlu olmaları için 22.Ocak.2018 tarihi itibariyle Kovancılardayız. 
 
Elazığ ilçelerinde kurulan ilk özel Anaokulu olarak merkezdeki tüm sistemi ilçemize de sunarak arzu edilenden daha kapsamlı bir okul öncesi eğitim vereceğiz. Şöyle ki;
 
Kurumumuz her yaş grubu için planlanmış eğitim programları ile çocukların gözlem yapmalarını, yaparak yaşayarak öğrenmelerini, yaratıcılıklarını kullanmalarını, eğlenerek grup çalışmalarının keyfine varmalarını hedeflemiştir.
 
 
Aktif eğitim süreci ile birlikte okul öncesine yönelik tüm temel kavramlara ait bilgilerin yanında Değerler Eğitimi ile çocukların zihinsel gelişimleri desteklenir. İlkokul için gerekli bilgi ve beceriler kazandırılır. 
 
Okulumuzda çocuklarımıza sunduğumuz yabancı dil olanaklarının dışında müzik, satranç, görsel sanatlar, beden eğitimi, akıl oyunları, bale gibi çeşitli sosyal etkinliklerden yararlanmaları sağlanmaktadır.
 
Aynı zamanda okulumuz bünyesinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı öğrencilere sunulmaktadır.
Mutlu Çocuklar Mutlu Ebeveynler.
 
26 Ocak 2018 Cuma, 20:09
1403 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
NEŞELİ AYAKLAR ANAOKULU 2NCİ ŞUBESİYLE KOVANCILARDA