295 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Narkoz; “Evimizin temelini atıyoruz!”
Narkoz Evimizin temelini atıyoruz!
Yılan hikâyesine dönen stadyum temeli için Bordo-Beyazlı Taraftarlar harekete geçiyor…
 
Elazığ’a yapılması planlanan yeni stadyum konusunda yaşanan belirsizlik, taraftarları oldukça ilginç bir eylem yapmaya yöneltti. Narkoz Taraftar Grubu mensupları, Cuma günü stadyum inşaat alanına giderek temsili bir temel atma töreni düzenleyecekler.  Narkoz Grubu halen daha temeli atılamayan yeni stadyum konusunda Memleket sevdalılarını Cuma günü saat 18.30’da Atatürk Stadyumuna temel atmaya davet etti…
 
Geçtiğimiz yıl yıkımına başlanarak mart ayı içerisinde temel atılacağı söylenen ancak aylar geçmesine rağmen henüz bir çivi dahi çakılamayan Elazığ Atatürk Stadyumu’nda yaşanan belirsizlik, Bordo-Beyazlı renklere gönül veren taraftarları da harekete geçirdi.
 
Oldukça ilginç bir eylem yaparak seslerini duyurmayı hedefleyen Narkoz Taraftar Grubu mensupları, Cuma günü stadyum inşaat alanında toplanarak temsili bir temel atma töreni gerçekleştirecekler.
 
Narkoz Taraftar Grubu’ndan “Evimizin temelini atıyoruz” başlığıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
 
“Yıllardan beri yapıldı, yapılıyor, yapılacak denilen stadyum için artık söz bizlerde. Dayanacak, bekleyecek, tahammül edecek bir ortam kalmadı. Yalan rüzgarlarının estiği stadyum konusunda güvenimiz ve inancımız yok olmuştur. Yıkık virane olmuş koca şehirde yıllardır kandırılan ve tek sevdaları Elazığspor olmuş 52 yıllık çınarın gerçek sahiplerini stadyumun temelini atmaya bekliyoruz. Yıllardır kandırılan Büyük Elazığspor taraftarlarını, Cuma günü bile bile, göz göre göre yıktırılan hayallerini yeniden inşa etmeye davet ediyoruz. Saat 18.30’da “Efsane Maraton’un” önünde buluşalım...”
08 Ağustos 2019 Perşembe, 16:57
295 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Narkoz Evimizin temelini atıyoruz!