255 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MUHTARLAR GÖRÜŞMEDEN MEMNUN
MUHTARLAR GÖRÜŞMEDEN MEMNUN
Geçtiğimiz gün Palu ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Adalet Ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, bu kez Kuzova Köy muhtarlarıyla bir araya geldi.
 
MUHTARLAR GÖRÜŞMEDEN MEMNUN
 
Yaklaşık 25 köy muhtarı sorun ve taleplerini Milletvekili Demirbağ’a birebir iletme fırsatı bulurken, muhtarlar bu ziyaretten duymuş oldukları memnuniyeti dile getirdiler.
 
KATILAN KÖY MUHTARLARI
 
Milletvekili Demirbağ’la yapılan görüşmeye Üç Ağaç Köy Muhtarı Gazi Bal, Poyraz Köy Muhtarı Fahri Bulut, Çöteli Köy Muhtarı Ramazan Ayhan, Karaçavuş Köy Muhtarı Veysel Metin, Pelte Köy Muhtarı Mahmut Öner, Balpınar Köy Muhtarı Levent Çam, Kepektaş Köy muhtarı Mehmet Bulut, Yürekli Köy Muhtarı Hamdi Güral, Arındık Köy Muhtarı Hamdi Çelik, Alaca Köy Muhtarı Ömer Erdem ve diğer yöre muhtarları katıldı.
 
VERİMLİ BİR GÖRÜŞME OLDU
 
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ve Poyraz köyünde muhtarlarla bir araya geldikleri görüşmenin son derece verimli geçtiğini belirten Demirbağ  “Özellikle bazı resmi kurumlarla ilgili muhtarların taleplerini ilgili makamlara ilettiklerini” kaydetti.
 
Milletvekili Demirbağ; “Yoğunluktan dolayı tüm köyleri ziyaret etme imkanı bulamıyoruz, ancak belirli noktalarda toplu bir şekilde muhtarlarımızla bir araya gelip, onların taleplerini dinlemeye devam edeceğiz” dedi.
 
Demirbağ; misafirperverliklerinden dolayı kuzalan köy muhtarlarına teşekkür etti.
15 Eylül 2019 Pazar, 10:39
255 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MUHTARLAR GÖRÜŞMEDEN MEMNUN