222 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Muhtarlar Bir Araya Gelerek İstişarede Bulundu
Muhtarlar Bir Araya Gelerek İstişarede Bulundu
Elazığ Muhtarlar Derneği üye muhtarlar, istişare toplantısında bir araya gelerek, mahalle sorunlarının çözümü için görüş alışverişinde bulundular.
 
GÜL: MÜDÜRLERİMİZE YARDIMCI OLACAĞIZ İNŞALLAH 
 
Toplantıda konuşan Gümüşkavak Mahalle Muhtarı Ahmet Gül, “Kurulumuzla birlikte daha aktif bir şekilde Elazığ’ımızın her bir mahallesinin her bir köyünün sorunlarını irdeleyerek çözüm noktasında tüm arkadaşlarımıza ve kamu kurumlarındaki müdürlerimize yardımcı olacağız inşallah” dedi.
 
DÜNDAR: MÜDÜRLERİMİZE YARDIMCI OLACAĞIZ İNŞALLAH 
 
Hilalkent Mahalle Muhtarı Ali Dündar, dernek olarak imkanlarla ölçüsünde birlikte hizmet edeceklerini kaydederek, “Birlikten güç doğar. Mahallelerimize, beldelerimize, köylerimize Elazığ Muhtarlar Derneği olarak elimizdeki imkanlarımızı birlikte güç yaratacağımıza inanıyorum. İnşallah yeni seçilen belediye başkanımızdan da bu hizmetleri en yakın zamanda bu hizmetleri gidereceğini temenni ediyorum” diye konuştu.
 
GÖZVUR: BÖYLE BİR TOPLANTIYA İHTİYAÇ DUYDUK 
 
İcadiye Mahalle Muhtarı İrfan Gözvur, ise hem istişare hem de muhtarlar arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesi adına bir araya geldiklerini söyleyerek, “İstişare toplantısı düzenledik ve yeni seçilen arkadaşlarımızın bire bir tanışması için böyle bir toplantıya ihtiyaç duyduk. Hepiniz hoş geldiniz” ifadelerini kullandı. 
 
17 Temmuz 2019 Çarşamba, 12:03
222 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Muhtarlar Bir Araya Gelerek İstişarede Bulundu