328 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MÜBİAD Başkanı Prof. Dr. Ömer ATALAR, Elazığ Hafızlar Derneğini ziyaret etti.
MÜBİAD Başkanı Prof Dr Ömer ATALAR Elazığ Hafızlar Derneğini ziyaret etti
Münevver Bilim İnsanları ve Akademisyenleri (MÜBİAD) Başkanı  Prof. Dr. Ömer ATALAR, Dünya Hafızlar Haftası nedeniyle Elazığ Hafızlar Derneği Başkanı Zülfü ÜÇER’i ziyaret etti. 
 
Ziyaret nedeniyle bir açıklama yapan  ATALAR “Dünya Hafızlar Haftası münasebetiyle Elazığ’ın çok kıymetli Elazığ Hafızlar Derneği’ni ziyarete geldik. Münevver Bilim İnsanları ve Akademisyenler Derneği olarak kuruluş amacımız doğrultusunda hocalarımızın yanında olduğumuzu ve kamuoyuyla paylaşmak istedik. İnancımız odur ki hafızlar Kuran’ın hamisidir. Diğer birçok dinde ki kitaplar hafızların olmamasından dolayı bozulmuşlar. Bizim dinimizin temel esaslarını içeren Kuran’ın hafızlarında tutan ve onu en iyi şekilde ileriki nesillere aktaran hafızların teşvik edildiği bu güzel kurumun hem haftalarını tebrik edelim hem de bir farkındalık oluşturalım diye tebrik ziyareti gerçekleştirdik” diye konuştu.
 
EHAD Başkanı Zülfü ÜÇER ise MÜBİAD’ın ziyaretlerinin kendilerini son derece memnun ettiğini belirterek “Şahsınıza, derneğinize ve yönetim kurulu üyelerinize çok teşekkür ediyoruz. Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle sevindirmiştir. Evrensel Hafızlar Derneği’nin asıl amacı hafızlık mesleğini yaymak ve sevdirmektir. İlk kez Dünya Hafızlar Haftası’nda bir STK’mız bizleri memnun etti” ifadelerini kullandı.
14 Mart 2019 Perşembe, 23:27
328 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
MÜBİAD Başkanı Prof Dr Ömer ATALAR Elazığ Hafızlar Derneğini ziyaret etti