264 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI
MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel merkez teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili adayı Metin Bulut 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi sabahın ilk ışıkları ile başlayan seçim gezilerine sahur vaktine kadar ara vermeden devam ettiriyor. 
 
Günün ilk ışıkları ile birlikte seçim gezilerine başlayan ve vatandaşlarla birlikte olan Milletvekili Metin Bulut sivil toplum kuruluşları ya da mahallelerden gelen iftar davetlerine icabet göstererek hemşerileri ile vakit geçiriyor, onlarla sohbet ediyor. 
 
GÜNDÜZ ESNAF ZİYARETİ, GECE BELDE ZİYARETLERİ
 
Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra sivil toplum kuruşlarını da unutmayan Milletvekili Metin Bulut teravi namazlarını da her akşam farklı bir mahallede farklı bir camide eda ediyor. Teravi namazları sonrasında mahalle sakinleriyle bir araya gelen Milletvekili Metin Bulut, sahur vaktine kadar seçim koordinasyon merkezi tarafından verilen programların dışında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu çalışmalar günde bazen 18 saati buluyor. 
 
Geçtiğimiz akşam da ilk olarak Mollakendi beldesi’ni ziyaret eden Milletvekili Metin Bulut daha sonra Yurtbaşı beldesi’ne geçerek gecenin ilerleyen saatlerine kadar esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi ve belde sakinleriyle sohbet etti.
 
YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK
 
24 Haziran akşamı Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını İfade eden Milletvekili Metin Bulut “Bu önemli süreçte Aziz hemşerilerimizden bir kez daha destek istiyoruz” diye konuştu
 
 
11 Haziran 2018 Pazartesi, 18:05
264 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN GÜNDE 18 SAAT SEÇİM ÇALIŞMASI