4775 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Milletvekili Aday Adayı Av. Ömer Serdar’dan Gazetemize Ziyaret
Milletvekili Aday Adayı Av Ömer Serdar’dan Gazetemize Ziyaret
Ak Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. Ömer Serdar, seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti. 
 
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Ak Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olan Av. Ömer Serdar’ı gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca karşıladı. 
 
Gazetemize yaptığı ziyarette açıklama yapan Serdar, basının önemine değinerek, demokratik ülkelerde basın 4’üncü kuvvet olduğunu söyledi.  
 
Serdar, çıktığı bu siyasi yolda milletvekili olması halinde Elazığ sevdasıyla Harput’tan Palu’ya uzanan geniş bir kültürün üzerinde bulunan bu aziz şehrin Ağın’ıyla, Keban’ıyla, Baskil’iyle, Sivrice’siyle, Maden’iyle, Alacakaya’sıyla, Arıcak’ıyla, Kovancılar’ıyla, Karakoçan’ıyla ve Palu’suyla 23’ü 2023’e taşıyacak hayallerinin ve güçlerinin olduğunu ifade etti. 
 
Malatya’da 2 Askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 2 pilomuzun üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. Ömer Serdar, şehit pilotlarımıza Allah rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı diledi. 
 
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca ise, Serdar’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Elazığ sevdasıyla yola çıkan Ak Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. Ömer Serdar’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi. 
 
25 Şubat 2015 Çarşamba, 15:05
4775 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Milletvekili Aday Adayı Av Ömer Serdar’dan Gazetemize Ziyaret