1313 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“MİLLETİMİZ TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR”
MİLLETİMİZ TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine yayımladığı mesajda, 5 ay gibi bir süre içerisinde başkent Ankara’da üçüncü kez masum vatandaşları hedef alan terör saldırısını kınadıklarını belirterek, “Masum insanlarımızın, canına, ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden bu hain saldırıyı camia olarak nefretle kınıyoruz” dedi.
 
Başkan ALAN açıklamasında; “13 Mart tarihinde akşam saatlerinde, Ankara’da meydana gelen patlama, insanlık dışı emelleri olanların çirkin yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. Masum canlara kıymak, insanlık tarihinde lanetlenmiştir. Bu aşağılık saldırılara imza atanlar bilsin ki, bunu yaparken amaçları her ne olursa olsun amaçlarına ulaşmalarına büyük Türk Milleti asla izin vermeyecektir. Bu güzel ülkenin huzurunu, kardeşliğini bozmaya kimsenin gücü bugüne kadar yetmemiş bundan sonrada yetmeyecektir. Bize yaşatılan bu büyük acıları yine birbirimize tutunarak, sarılarak aşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
 
Bu düşüncelerle; Elazığ iş dünyası adına, saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”
 
14 Mart 2016 Pazartesi, 10:18
1313 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MİLLETİMİZ TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR