306 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MHP'li Başkanlar Vali Kaldırım'ı Ziyaret Etti
MHPli Başkanlar Vali Kaldırımı Ziyaret Etti
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP İl Meclisi gurup Başkan vekili Osman Dilek, MHP'li Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz, Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan ve Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret etti. 
 
Ziyarette, belediye başkanları Maden, Sivrice ve Ağın İlçelerinin sorunları ile ilgili Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'a bilgiler verip, çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. 
 
Belediye Başkanı Orhan Yavuz, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, ‘’İlçemizin gündem konusu olan afet bölgesi ile ilgili gelinen son noktayı değerlendirdik, afete maruz bölge içerisinde yaşayan vatandaşlarımız için afad başkanlığı tarafından Maden merkeze yapılacak konut ve işyerlerinin projesinin hazır olduğunu gördük, Proje kapsamında bulunan yapılacak olan konut ve işyerlerinin görsellerini de kamuoyu ile paylaşıyoruz. İlçelerimizin sorunları ve vatandaşlarımızın beklentilerini Sayın Valimize ilettik’’ ifadelerine yer verdi.
 
 
Başkan Yavuz açıklamasında, Ayrıca Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a, MHP İl Başkanı Semih Işıkver’e Sivrice Belediye Başkanı Sayın Turgay Gündoğan’a Ağın Belediye Başkanı Sayın Ali Uslu’ya ve MHP İl Meclisi gurup Başkan vekili Sayın Osman Dilek’e ilgi ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
08 Kasım 2019 Cuma, 14:05
306 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MHPli Başkanlar Vali Kaldırımı Ziyaret Etti