511 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MHP TOPLUMUN UMUDU OLDU
MHP TOPLUMUN UMUDU OLDU
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban, toplumun tüm kesimlerinin çok büyük ilgisini gördüklerini ifade ederek, “Seçim çalışmalarımız bütün hızıyla sürdürdüğümüz bu dönemde farklı partilerden çok sayıda vatandaşımızın desteğini görmekten büyük bir mutluluk duymaktayım” dedi…
 
GÖSTERİLEN İLGİYE İNŞALLAH LAYIK OLACAĞIZ…
 
MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Prof.Dr. Bilal  Çoban Milliyetçi Hareket Partisi’ne yoğun katılımların morallerini yükselttiğini ve  bugüne kadar yaptıkları çalışmaların ve söylemlerinin artık vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildiğini söyledi. Çoban değerlendirmesinde, “Elazığ halkı 20 yılı aşkın bir süreden beri sürekli mağdur edilmiştir. Yapılan güzel ve doğru çalışmaların sayısı maalesef beklenin hizmetlerin çok altında kalmıştır. Şehrimizi bir bütün olarak değerlendirdiğimizde hiçbir mahalle veya bölgenin memnuniyeti söz konusu değildir. Tüm bunları üst üste biriktirdiğiniz zaman toplumun tüm katmanlarının beklentilerinin karşılanmadığı ve şehrin geleceğine umutla bakılmadığı sonucu çıkmaktadır. 
 
İşte bu süreçte yerel yönetimlerin artık şehirlere hizmet noktasında yeni bir misyon yüklenmeleri gerektiği ve adına yeni nesil belediyecilik dediğimiz “Üretken Belediyecilik” modelinin toplumun ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığımız için önceliğimiz üretim, iş ve aş diyerek bugünlere gelmiş bulunmaktayız.
Söylemlerimiz ve projelerimiz halkımızın umudu olmuştur. Esnaflarımız, işçilerimiz, emeklilerimiz, işsizlerimiz, gençlerimiz ve nüfusun yüzde 50’sini oluşturan kadınlarımız artık geleceklerine güvenle bakmak istemektedirler.
 
Bu noktada şehrin sadece gelecek 5 yılına değil,  100 yılına göre proje hazırlayan ve  bu şehri bulunduğu coğrafyada lider kent yapacak bir vizyon ortaya koyan duruşumuz tüm toplumun kabulünü görmüş ve umudu olmuştur. 31 Mart 2019 tarihini iple çeken halkımız kartopu misali büyüyerek ilerleyişini sürdürmektedir. Hareketimiz her gün farklı partilerde görev yapmış yerel yöneticiler, sempazitanlar ve oy verenlerin katılımı ile çığa dönüşmektedir. Etnik köken ayrımı, geldiği siyasi parti, doğduğu yer ayrımı yapmaksızın bu şehrin havasını soluyan ve Gagkoş kimliği almış herkese gönlümüz ve kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bu yürüyüş ‘Sen’le Düzelir’ söylemimize inananların kararlı adımları ile 31 Mart 2019 tarihine kadar büyüyerek devam edecektir.
 
Bu yürüyüşe büyük bir güven ve inanmışlık ile sahip çıkan tüm halkımıza Yüce Allah (c.c.) bizleri mahcup etmesin. Elazığ Belediyesi bu şehirde yaşayan herkesimin kendi evi gibi rahatlıkla girip çıkacağı ve muhatap bulacağı bir kurum olacak ve bugün bize gösterilen ilgi gibi 31 Mart sonrası da herkesimin ilgi gösterildiği bir kurum haline gelecektir” dedi. 
 
 
Prof.DR. Bilal ÇOBAN
 
07 Ocak 2019 Pazartesi, 23:54
511 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MHP TOPLUMUN UMUDU OLDU