173 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MHP İl Başkanlığında İstişare Toplantısı
MHP İl Başkanlığında İstişare Toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanlığında, eğitim faaliyetleri kapsamında 2. İstişare toplantısı düzenlendi.
 
MHP İl Başkanı Semih Işıkver, toplantıda yaptığı konuşmada, bu tür toplantıların teşkilat ve belediye meclis üyeleri ile koordinasyonu sağlama noktasında büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, "Yaptığımız görevlerimizin hem teknik alt yapısını öğrenme adına hem kanuni alt yapısını öğrenme adına bende bu aramızdaki uyumu daha üst noktaya çıkarma adına tabi ki çok faydalı toplantı olacaktır. Saygıdeğer hocamızın sosyal değişim bilgi ve algı toplumunda yerel yönetimlerin sosyal uyumu başlığı altında çok güzel bir eğitim dersini hep birlikte icra edeceğiz” dedi.
 
MHP Belediye Meclis Üyesi Hikmet Behçet Susmaz ise açıklamasında, “Toplantıda belediyelerle ilgili, belediye meclisinin çalışmaları ile ilgili meclis üyesi arkadaşlarımızın ileride karşılaşacağı sıkıntılarla ilgili, meclis üyelerinin görev yetki ve sorumlulukları ile ilgili ve belediye meclisi çalışma yönetmeliği ile ilgili ve daha doğrusu belediye meclis üyelerimizin karşılaşacakları her türlü meselelerle ilgili sohbet topluluğu şeklinde bir toplantı yapmayı düşündük." diye konuştu.
Fırat Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali Sırrı Yılmaz, “Ben biraz daha günümüz dünyasında değişimin hızı, algı, bilgi toplumu nedir, bu çerçevede bizlere neler düşer, nasıl bir uyum sağlamamız gerekir, nasıl katkımız olabilir diye sohbet havası içinde bunları işlemeye çalışacağız” ifadelerine yer verdi.
 
17 Kasım 2019 Pazar, 13:10
173 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MHP İl Başkanlığında İstişare Toplantısı