692 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MHP İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni
MHP İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni
 
MHP İl Teşkilatı tarafından istifası istenen 2 ilçe başkanının yerine atanan isimler mazbatalarını alarak görevlerine resmen başladı.
 
MHP İl Başkanı Semih Işıkver, toplantıda yaptığı konuşmada yeni ilçe başkanlarının her iki ilçeye de hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Böylesine güzel bir günde çok güzel, çok ulvi çok hayırlı bir şey için bir aranızdayız. Hepinizin malumu olduğu üzere genel başkanımızın ve genel merkezimizin tasarrufları üzerine ve mevcut ilçe başkanlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde Sivrice ve Palu ilçelerimizde bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu genel merkezimize iletmiştik ve böyle bir tasarruf gelişti. Palu ilçesinde de yine Ülkücü Hareketin yakinen tanıdığı Mehmet Yazar kardeşimiz daha önce uzunca bir süre boyunca mücadele arkadaşlığı yaptığımız ve bundan sonra da yanımızda olacak olan çok kıymetli Mehmet Yazar’ında Palu İlçe başkanlığını hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İki ilçe başkanımızı da cenabı Allah utandırmasın. Bizim davamız tanrı dağlarındaki çocuğun, Toros dağlarındaki kardeşine koşuşunu izlemektedir. Allah’ın izni ilke bu minvalde bu doğrultuda hilal ile haçın kadim davasında bizlerle beraber ağır sorumluluğun altına giren ilçe başkanlarımızı kutluyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından Başkan Işıkver, Sivrice İlçe Başkanı Kasım Bahçeci ile Palu İlçe Başkanı Mehmet Yazar’a mazbatalarını takdim etti.
 
 
 
17 Kasım 2019 Pazar, 13:29
692 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MHP İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni