804 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir'den 10 ocak Gazeteciler Günü Msejı
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demirden 10 ocak Gazeteciler Günü Msejı
Günümüz de iletişim dünyasının en güçlü organları arasında yer alan basın; Halkın haber alma kaynağı, kamuoyu oluşturma, kamuoyunu bilinçlendirme ve ifade özgürlüğünün en önemli teminatlarındandır.
 
Hür ve tarafsız basın, kamuoyunu objektif bilgilendirebildiği, bunu sağlayabildiği ve başarabildiği ölçüde bireyin; 
 
Çevresinde gelişen ve yaşanan olayları, gerçekleri meseleleri kavramasını, yaşadığı toplumla ve Dünya ile bütünleşmesini toplumsal yaşamada etkin bir biçimde katılmasını sağlayabilir. Bağımsız ve tarafsız basının olmadığı ülkeler de demokrasiden ve hürriyetten bahsedilmesi kesinlikle doğru değildir.
 
Basın; her türlü şartlarda ve her daim kamunun yüksek menfaatlerini göz önünde bulundurarak, doğru ve ilkeli habercilik anlayışını benimsemelidir. Basının tüm çalışanlarının bu konuda sorumluluklarını azami düzeyde yerine getireceklerinden ve bu ilkelerden her ne sebeple olursa olsun uzaklaşanları da dışlayacaklarından hiç şüphe duymamaktayız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerimize düşen anlayışı ve sorumluluk bilinci içinde, güç şartlarda görevlerini yerine getirmeye çalışan tüm basın çalışanlarına yardım ve desteklerimizin artarak süreceğini ve hizmet kapılarımızın her daim kendilerine açık olacağını bu vesileyle belirtmek isterim.
 
Bu özveri ile görevlerini yürüttükleri sırada yaşamlarını yitiren tüm basın çalışanlarına da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Teşkilatım ve şahsım adına Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, basınımızın güzide çalışanlarına sağlık, mutluluk içersin de başarılarla dolu nice yıllar geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Saygı ve sevgilerimle.
 
Oğuzhan Demir
MHP Elazığ İl Başkanı
 
10 Ocak 2018 Çarşamba, 16:40
804 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demirden 10 ocak Gazeteciler Günü Msejı