232 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Metamfetamin Operasyonu
Metamfetamin Operasyonu
 
Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu ve uyuşturucu ticareti yapanlara karşı sürdürdüğü çalışmalar neticesinde 76 Bin Lira değerinde uyuşturucu madde ele geçirildi.
 
Edinilen bilgilere göre Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri,  Elazığ Diyarbakır Karayolu üzerinde bulunan  Kuyulu köyünde ikamet eden bir şahısın Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığının bilgisine ulaştı.
 
Alınan bilgi doğrultusunda çalışma başlatan ekipler, Kuyulu köyünde civarında şüpheli  şahsın köy içerisinde arabasının bir metre yakınında beyaz poşet içerisinde (252.44 Gr) ( Piyasa değeri yaklaşık 76.000 TL)  metamfetamin maddesini tespit etti.
 
Yapılan operasyonla Şüpheli şahıs uyuşturucu madde ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Konuyla ilgili yapılan sorgunun ardından ikinci bir şahısın olduğu ve şahısın yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.
 
Ayrıca devam eden operasyonlar kapsamında yapılan ikinci operasyonda ise Van ilinden Elazığ iline satışa sunulmak üzere getirilen (250) gram Metamfetamin maddesi (75.000 TL değerinde) ele geçirildi.
 
Uyuşturucu madde ile ilgili olan 3 kişi gözaltına alındı.
 
Jandarma tarafından 1hafta içerisinde yapılan operasyonlardan 502 Gr. Olmak üzere toplam piyasa değeri 151 Bin TL değerinde uyuşturucu madde ele geçirilmiş oldu.
 
03 Ekim 2019 Perşembe, 14:56
232 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Metamfetamin Operasyonu