532 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Meral AKŞENER’in Gakgoşlara Selamı Var
Meral AKŞENER’in Gakgoşlara Selamı Var
İYİ Parti milletvekili adayı Yavuz TEMİZER esnaf ve vatandaşlarla bayramlaşarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’in selamlarını iletti.
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’in Ahlat’ta kurduğu bayram sofrasına katıldıktan sonra Elazığ’a dönen Yavuz TEMİZER, “bütün hemşerilerimin bayramını tebrik ediyorum” diyerek şu açıklamalarda bulundu:
 
Bu gece Ahlat’a yola çıktık. Sayın Meral AKŞENER Bayram sofrası dediği sofraya iştirak ettik. Çok huzurlu ve sükunet içerisinde bir ortam vardı. Sayın AKŞENER’e çok teşekkür ederim, bu taahhüdünde durduğu için. Türkiye’yi bir bayram havasına sokacağız dedi ve bunu ilk bayramda gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir tarafından arkadaşlarımız gelmişti. İşin içine samimiyet girince tokalaşmaların ötesine geçilip kucaklaşmalar ve sarılmalar başladı.
 
Sabah Ahlat’taydık, bayramlaşmamızı yaptık ve Elazığ’a tekrar yola çıktık. Bugün de seçim ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu arada üzerimizde kalmasın, Meral AKŞENER’in bütün Elazığ’lılara selamı var. Selamı üzerimizde kalmasın onu iletmiş olalım.
 
17 Haziran 2018 Pazar, 02:00
532 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Meral AKŞENER’in Gakgoşlara Selamı Var