8109 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
MEDİCAL PARK GRUBU VARTAŞ ELAZIĞSPOR’A SPONSOR OLDU
MEDİCAL PARK GRUBU VARTAŞ ELAZIĞSPOR’A SPONSOR OLDU
Medical Park Hastaneler Grubu, bu akşam Play Off maçında Adana Demirspor ile karşılaşacak olan Vartaş Elazığspor’a tek maçlık sponsor oldu.
 
PTT 1. lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor bu akşam Play Off maçında Adana Demirspor ile kendi sahasında karşılaşacak. Medical Park Hastaneler Grubu, maç öncesi takıma 1 maçlık sponsor oldu.
 
Elazığ Atatürk Stadyumunda gerçekleştirilen imza törenine, Kulüp Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç, Elazığ Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, Elazığspor Resmi Reklam Ajansı Axakal Ajans İmtiyaz Sahibi Serkan Aksakal ve basın mensupları katıldı.
 
Genel Müdür Kıraç, vermiş oldukları destekten dolayı Elazığ Medical Park hastanesine teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte bu tür desteklerin devam etmesi temennisinde bulundu.
 
Elazığ Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ise, Elazığspor’un Elazığ’ın önemli bir markası olduğuna dikkat çekerek, Medical Park Hastaneler grubu olarak bundan sonraki süreçte de desteklerin devam edeceğini belirtti. Tanas ayrıca, Vartaş Elazığsporumuzun bugün oynayacağı karşılaşmadan galip ayrılması durumunda Adana’da oynanacak olan rövanş karşılaşmasının deplasman giderlerinin Elazığ Medical Park Hastanesi tarafından karşılanacağının da altını çizdi. 
19 Mayıs 2016 Perşembe, 15:56
8109 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
MEDİCAL PARK GRUBU VARTAŞ ELAZIĞSPOR’A SPONSOR OLDU