919 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Makam Aracını Kabul Etmedi!
Makam Aracını Kabul Etmedi!
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk'ün, araç alımıyla ilgili onay çıkmasına rağmen, mevcut ekonomik koşullar nedeniyle araç alımını gerçekleştirmediği öğrenildi.
 
Ülkenin içinde bulunduğu dar boğaza rağmen tasarruf tedbirlerine uyması gerekirken bazı kurum ve kuruluşlar ile bazı belediyelerin har vurup harman savurduğu bu günlerde, parmakla gösterilen kurumları da göz ardı etmemek gerek.
Kimi makam odası döşetir, kimi makam aracı alır, işte onlardan biri var ki makam aracı onayı çıkmasına rağmen içine sinmediği için o makam aracını almaz ve geri çevirir.
 
Elazığ il Milli eğitim müdürü Feyzi Gürtürk, geçtiğimiz aylarda araç alımıyla ilgili onay çıkmasına rağmen ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar nedeniyle araç alımını durdurdu.
 
İşte bir taraftan devletin parasıyla saltanat sürenlerin olduğu bir ülkede ülkesini düşünmeden hoyratça harcama yapan bürokratların yanı sıra, bir taraftan da devletin parasını korumak için yapılması gerekeni yapan, insancıl vatansever davranan bürokratlarımızın olması sevindiricidir. Umarız İl Milli eğitim müdürünün bu asil davranışı takdirle karşılandı. 
 
15 Eylül 2019 Pazar, 15:20
919 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Makam Aracını Kabul Etmedi!