2057 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Lider sahne alıyor
Lider sahne alıyor
İşitme Engelliler Süper Liginde mücadele eden temsilcimiz Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı, lige verilen ara ve federasyon seçimlerinin ardından ilk yarının ertelenme maçlarıyla mücadelesine kaldığı yerden devam edecek.
 
4 Ocak 2015 tarihinde kendi evinde ilk yarının son maçı olan Konya İşitme Engelliler Futbol Takımı ile yaptığı karşılaşmanın ardından devre arasına giren ve Federasyon seçimlerinden dolayı yaklaşık bir aylık aranın ardından temsilcimiz, 1 Mart Pazar günü saat 11:00’de İstanbul Sessizler Spor Kulübü maçı ile erteleme maçlarına başlayacak.
 
Temsilcimiz, ligin ilk yarısının erteleme maçlarını sırasıyla 1 Mart Pazar günü İstanbul Sessizler Takımı, 8 Mart Pazar günü deplasmanda Diyarbakır İşitme Engelliler, 15 Mart Pazar günü kendi evinde Gölcük İşitme Engeliler takımı ve 22 Mart Pazar günü yine kendi evinde Hatay İşitme Engelliler takımı ile oynayarak tamamlayacak.
 
YİĞİT:” Kazanmak istiyoruz”
 
Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Ferit Yiğit, yaptığı açıklamada, bu tip uzun aralardan sonra lige dönmenin zor olduğunun bilincinde olduklarını, bu arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini söyleyerek Pazar günü oynayacakları karşılaşmadan 3 puan beklediklerini ve hedeflediklerini kaydetti.
 
Yiğit, İstanbul Sessizler takımının iyi bir takım olduğunu, zor bir karşılaşmanın kendilerini beklediklerini ifade ederek, erteleme müsabakalarını maç maç planlayarak bu zorlu dört haftadan hedefledikleri puanları alarak ikinci yarıya puantaj olarak daha avantajlı başlamak istediklerini sözlerine ekledi.  
25 Şubat 2015 Çarşamba, 13:16
2057 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Lider sahne alıyor