712 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Kurumsal İmajın Geliştirilmesi, Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi Eğitimi Başladı
Kurumsal İmajın Geliştirilmesi Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi Eğitimi Başladı
Kurumsal İmajın Geliştirilmesi, Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi Eğitimi Başladı
 
        İl Müdürlüğümüz ile Fırat Kalkınma ajansı arasında Kasım ayında imzalanan "Kurumsal İmajın Geliştirilmesi, Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi" projesi kapsamında verilen eğitim başladı. Eğitime İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan KARAHAN, Bağlı Kuruluş Yöneticileri, İl Müdür Yardımcımız Vedat ERGÜN, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı.
 
        İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan KARAHAN, yaptığı konuşmada; "İl Müdürlüğü olarak Fırat Kalkınma Ajansına sunduğumuz 'Kurumsal İmajın Geliştirilmesi Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi Projesi' kabul edildi. Bu proje kapsamında 5 gün boyunca yöneticilerimize, personelimize ve özellikle dışarda denetim faaliyetleri gerçekleştirecek olan denetmenlerimize yönelik bir eğitim planlaması için buradayız ve hocamız ve ekibinin kontrolünde eğitime devam edeceğiz.
 
      Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda hissedilen ve fark edilmeyen eksikliklerimizi fark edip bundan sonraki çalışma hayatımıza yansıtmış olacağız. Bu tür eğitimlerin insanın kişisel gelişiminin üzerinde çok ciddi etkileri var. Çünkü bizler bu yoğun tempo içerisinde çalışırken bazen dikkatimizden kaçan faaliyetlerimiz ve işlemlerimiz açısından çok önemli olan bazı hususları gözden kaçırabiliyoruz. Dolayısıyla alacağımız bu eğitimle birlikte inşallah ister stres koşulları olsun, ister risk koşulları olsun ortama göre kendimizi ayarlayabileceği ve çalışmalarımızı daha sağlıklı bir şekilde yürütme imkânına kavuşmuş olacağız. Bu projenin mali kaynağına destek veren Fırat Kalkınma Ajansına ekibimiz ve tüm personelimiz adına teşekkür ediyorum." dedi
 
         Eğitim İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüğü personellerine yönelik olarak Cuma gününe kadar devam edecektir.
 
06 Şubat 2018 Salı, 23:58
712 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Kurumsal İmajın Geliştirilmesi Etkili İletişim ve Personelin Stres Yönetimi Eğitimi Başladı