692 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"Kudüs Bizim Onurumuzdur,
Kudüs Bizim Onurumuzdur
"Bir yandan gönül coğrafyamıza ölümler yağdırılırken bir yandan da kutsallarımız çiğnenip topraklarımıza el uzatılmaktadır.
 
Hadsizliğin, saldırganlığın ve hukuksuzluğun geldiği son nokta olarak siyonizmin bu devirdeki kullanışlı piyonu Trump aracılığıyla ilk kıblemiz Kudüs'ümüzü işgalci İsraillilerin Siyonist emelleri doğrultusunda başkent ilan etme cür'etinde bulunmuşlardır.
 
İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'da Hakkın daveti ezan susturulmaya çalışılırken; avluda savunmasız erkek ve kadın kardeşlerimiz şehit edilirken bu mezalimi dillendirmenin dahi antisemitizm olarak yaftalanması güçlünün haklı olduğu çarpık uluslararası hukuk ve siyaset sisteminin sonucudur. Müslümanlar hunharca katledildiğinde sessiz kalan güçlünün haklı olduğu bir Uluslararası Hukuk Sisteminin ve onun ikiyüzlü kullanışlı araçlarını AKINCILAR DERNEĞİ Olarak ret ediyoruz.
 
Filistin'de, Suriye'de, Mora'da, Cezayir'de, Doğu Türkistan'da, Etiyopya'da, Bosna'da, Arakan'da yaşanan kıyımlar gözümüzün önünde iken terör ve İslam dininin aynı cümlede zikredilmesinin vahşi ve saldırgan bir medeniyetin kullandığı bir algı aracı olduğunu çok iyi biliyoruz. Sömürgeci ülkeler ırkçı Siyonizm ideası merkezinde ilkel, barbar ve bencilce daha fazla tüketim ve İslam düşmanlığı motivasyonları ile yeni bir küresel sömürge düzeni kurmak amacıyla dünyayı çıkmaz bir yola sürüklemektedir. Tüm dünyaya hatırlatmak isteriz ki,
 
Türkiye tarihin kendisine yüklediği kutsal misyonunu ifa edecek; okyanus ötesinden iftira, tiyatral operasyonlar ve karalama kampanyalarıyla engellenmek istense de din, dil ve ırk ayrımı göz etmeksizin tüm mazlumların hakkını savunmaya daha gür sesle devam edecektir.
 
Kendilerini dünyanın efendisi, dünyanın diğer kalanını da kölesi olarak gören; kendisinden başkasına yaşam hakkı tanımayan bencil, vahşi ve saldırgan medeniyetin mensuplarını insanlığa davet ediyoruz"
 
HZ.Ömerlerin ,Selahattin eyyubilerin,Yavuz Sultan selim ve Abdulhamid Hanların Tükendiğini ve zulmün payidar olacağını sananlar er veya güç ne kadar yanıldıklarını anlayacaklardır.
 
Mescidi haram ve mescidi nebeviden farklı değildir.KUDÜS Bize Peygamberimiz Hz.Muhammedin,Hz İbrahimin,Hz.Davutun,Hz.Süleymanın HZ.İsanın emanetidir.
 
İslam Dünyası Kırmızı çizgisinin çiğnendiği bu oldu bitti karşısında asla sessiz kalmayacaktır 
 
 ABD ve İsrail'in "kanlı ortaklığı" ve işgal planları devam etmektedir. "Kudüs'le ilgili böyle hadsiz ve hukuksuz bir tasarruf ABD'yi de İsrail'i de hiç ummadıkları bir neticeyle karşı karşıya bırakacaktır." 
 
"Kadim bir İslam şehri ve Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak nitelendirmeninABD'nin bu coğrafyadaki tüm varlığının ve ilişkilerinin ciddi bir biçimde sorgulanacağı yeni bir süreci başlatacaktır" "Kudüs bizim onurumuzdur, iffetimizdir. Kudüs, Müslümanlarındır ve ebediyen Müslümanların kalacaktır."
 
Biz AKINCILAR Derneği olarak ABD yi İSRAİLİ Ve yandaşlarını nefret ve şiddetle kınıyoruz ve diyiyoruzki ZAFER İNANANLARINDIR.
                                     MEHMET ERTUĞRUL / AKINCILAR DERNEĞİ 2. BŞK.
 
07 Aralık 2017 Perşembe, 11:50
692 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Kudüs Bizim Onurumuzdur