329 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
KUAFÖRLER, DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ
KUAFÖRLER DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ
Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından 6. Dayanışma gecesi gerçekleştirildi.
 
Yaptığı birçokorganizasyonla esnafları bir araya getiren Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası 6.’sını gerçekleştirildiği dayanışma gecesinde esnaflar, güzel dakikalar geçirdi.
 
Programa, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu BaşkanıBayram Karakaş, Elazığ Esnaf Sanatkarlar Birlik Başkanı Cemil Erdem,Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, İşadamı Ahmet Bıyıklıoğlu, İstanbul Üstün Zeka Okulları Müdürü Özcan Türkoğlu, Konuk sanatçı ŞuhapAkagün, STK Başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, üyelerimizle bir araya gelmek için organizasyon gerçekleştirdiklerini ifade ederek programa katılan herkese teşekkür etti.
Başkan Türkoğlu: “ 5 yıldır oda başkanı olarak görev yapıyorum. Görev sürem içinde altıncıorganizasyonumuzu yapıyoruz. Odaların var oluş sebebi koltukta oturmak değildir. Üyeye hizmet etmektir. Üyelerimizle bir arada almak bizleri çok mutlu ediyor. Bu organizasyonlarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
 Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı Bayram Karataş’ta, Elazığ’da olduğundandolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek programda emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Elazığ Esnaf Sanatkarlar Birlik Başkanı Cemil Erdem’de Başkan Nizamettin Türkoğlu’nun başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek bu tür organizasyonların esnafların kaynaşması açısından çok önemli olduğunu vurguladı.
 
Program Konuk sanatçı ŞuhapAkagün ve yerel sanatçılarımız Ömer Çapar ve Tekin Bulut’un şarkılarıyla devam etti.
 
10 Ocak 2019 Perşembe, 14:12
329 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
KUAFÖRLER DAYANIŞMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ