589 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
KOCA 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE PERSONELİNE İKRAMİYE DAĞITTI
KOCA 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE PERSONELİNE İKRAMİYE DAĞITTI
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı ve Günışığı Gazetesi ile Yeni Ufuk Gazetesi Genel yayın Yönetmeni M.Nafiz Koca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kendi personelleri ile kutlayarak, mesai arkadaşlarına ikramiye dağıttı.
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı ve Günışığı Gazetesi ile Yeni Ufuk Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Nafiz Koca, 10 Ocak çalışan gazeteciler için her yıl büyük katılımlı bir etkinlik düzenlediklerini, ancak bu yıl bir cemiyetin daha önceden programını açıklaması nedeniyle meslektaşlarının gecelerinin bölünmemesi amacıyla aynı amaçlı etkinlik düzenlemekten vazgeçtiklerini söyledi.
 
Koca çalışan personelin 10 Ocak gününü kutlayarak ikramiyelerini dağıttı.
 
Koca, “Kendi aramızda ne yapalım dedik. Kardeş kuruluşumuz olan Yeni Ufuk Gazetesi Personelleriyle birlikte bir araya gelerek her iki kardeş kurum personelimizin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayalım dedik.
 
ÇAMSAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI
 
Bu kapsamda karınca kararınca, eskilerin deyimiyle çam sakızı çoban armağanı birlikte kaynaşmayı sağlamak adına bir yerde oturamadık ama en azından arkadaşlarımızın kendilerine ufak hediyeler alabilmeleri adına küçük bir hediyemiz olsun istedik.
 
NİCE 10 OCAKLARA
 
Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Nice 10 Ocaklar dileğiyle inşallah daha güzel çalışmalar yaparak hem gazetemizi ve hem de kendimizi daha geliştirip daha güzel standartlara kavuşma adına bu günün, birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum” dedi.
 
PERSONELDEN TEŞEKKÜR
 
Yapılan bu mini toplantıdan memnun kalan her iki gazete çalışanları da memnuniyetlerini dile getirerek Koca’ya teşekkür ettiler.
12 Ocak 2019 Cumartesi, 00:27
589 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
KOCA 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE PERSONELİNE İKRAMİYE DAĞITTI