837 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
KAYMAKAMLARDAN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR
KAYMAKAMLARDAN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR
Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu ile Palu Kaymakamı Mehmet Öztürk Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, Elazığ TSO Kovancılar Temsilciliğini açarak ilçede bulunan iş dünyası adına hizmeti kolaylaştırdığı için teşekkür ettiler…
 
ELAZIĞ TSO HİZMETİ KOLAYLAŞTIRMIŞTIR…
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret eden Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu ile Palu Kaymakamı Mehmet Öztürk, Kovancılar Temsilciliğinin açılması nedeniyle teşekkür ettiler. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Kovancılar Kaymakamı  Hasan Gündoğdu, “Sayın Başkanımıza bugün Sayın Palu Kaymakamımız ile birlikte bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kovancılar Şubesi ile bölgede bulunan Karakoçan, Kovancılar, Palu, Arıcak ve Alacakaya ilçelerindeki iş dünyasına hizmeti kolaylaştırmıştır. Bu bölgelerin ticaretinin gelişmesi ve kaynaklarının ekonomiye kazandırılması noktasında önemli  bir adım atılmıştır. Bu vesile ile kendisine ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.
 
ÜYE MEMNUNİYETİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ…
 
Elazığ TSO Başkanı Alan’da Kaymakamların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bugün Kovancılar ve Palu kaymakamlarımızı Odamızda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Sayın Kaymakamlarımız Temsilciliğimizin açılışı sürecinde bizlere her türlü destek ve yardımı esirgemediler. Bulundukları bölgenin kalkınma ve gelişmesi noktasında gece gündüz demenden çok yoğun bir emek sarf eden Sayın Kaymakamlarımıza ilçemiz iş dünyası ve halkımız adına teşekkür ediyorum. Oda olarak önceliğimiz kalkınma ve gelişmesi ilçeler bazında başlatmak ve her yörenin kendi özgü değerini ve potansiyelini ekonomiye ve istihdama yansıtmaktır. Bu noktada bölgesel bir hizmet noktası olarak açılan Kovancılar Temsilciliğimiz bölgenin sosyo, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesi adına atılan önemli bir adımdır. Bu nu yaparken elbette o bölgelerde bulunan üyelerimizin yaklaşık 100 km mesafe gelerek bir belge almasının da önüne geçmiş olduk. Üye memnuniyetini yükseltmek ve hizmeti kolaylaştırmak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Bu gayret ve çalışmalarımız üyelerimiz tarafından da takdir görüyor. Onlardan aldığımız bu güç ve destekle hizmetlerimizi artırmaya Yüce Allah (c.c.)’ın izniyle devam edeceğiz” dedi. 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
02 Ağustos 2017 Çarşamba, 00:13
837 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
KAYMAKAMLARDAN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR