736 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Kaya Karakaya Fen Lisesinin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret
Kaya Karakaya Fen Lisesinin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret
2018 YKS’de İlk 1000’e Giren Kaya Karakaya Fen Lisesi Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.
 
Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) açıklanmasından sonra TYT’de Elazığ 1.’si ve Türkiye 162.’si olan Hüseyin Aybars ÇERKEZ  ile Türkiye genelinde ilk 1000’e giren Kaya Karakaya Fen Lisesi’nin başarılı öğrencileri okul müdürü Yadin ÇELİK ve Biyoloji öğretmeni Mehmet KALEM ile birlikte müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
 
Başarılı öğrencilerimizi kabul eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK öğrencilerimizi tek tek kutlayarak üniversite öğrenimlerinde de başarılar diledi.
 
Öğrencilerimizin başarısının kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade eden Müdür GÜRTÜRK;
 
“Bu yıl yapılan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nda başarılı sonuçlar elde ederek ilk 1000’e 50 öğrenci, ilk 5000’e 27 öğrenci, ilk 10 Bine 32 olmak üzere toplam 109 öğrencisini çeşitli derecelerle yerleştiren okul müdürümüzü ve kıymetli öğretmenlerimizi kutluyorum.
 
Bu çocuklarımız ülkemizin geleceğinde söz sahibi olabilecek, ileriki yıllarda güzel yerlerde görmeyi istediğimiz öğrenciler. Hepsi pırıl pırıl bir zekaya ve ahlaka sahip. Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için çalışacaklarına olan inancım tamdır. Kendilerini bir kez daha kutluyor, üniversite hayatlarında başarılar diliyorum dedi.
 
Öğrencilerin geleceğe ve üniversite tercihlerine dair fikirlerini de alan Müdür GÜRTÜRK daha sonra Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi kapsamında tüm öğrencilerimize birer kitap armağan etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
 
 
Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü
08 Ağustos 2018 Çarşamba, 14:18
736 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Kaya Karakaya Fen Lisesinin Başarılı Öğrencilerinden Ziyaret