212 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Karataş: İlimize ve Bölgemize Hayırlı Olsun!
Karataş İlimize ve Bölgemize Hayırlı Olsun!
Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş, uzun zamandır Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Onkoloji Uzmanının olmaması sebebiyle hastaların mağduriyetinin; büyük gayret ve mücadelesi ile giderildiğini ifade etti.
 
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Onkoloji Uzmanı Birol Yıldız göreve başladı.
 
Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine ataması yapılan Onkolog Uzman Dr. Birol Yıldız'ın hastanede göreve başladığını ve tüm hastaların mağduriyetinin giderildiğini söyledi.
 
KARATAŞ: ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMESİ İÇİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
 
Kamu Sağlık-Sen Genel Başkanı Ümit Karataş, “3 Eylülde tarihinde yapmış olduğumuz basın açıklaması ve Bakanlık nezdinde görüşmelerimiz sonucu Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Birol Yıldız'ın ataması yapılarak görevine başlamıştır. İleri teknolojik cihazlarla donatılan Fethi Sekin Şehir Hastanesi Tıbbi Onkoloji Kliniği, sadece il merkezine değil tüm bölgeye hizmet veriyor. Kendilerine, ilimize ve bölgemize hayırlı olsun. Kamu Sağlık-Sen olarak; Açıldığı günden itibaren ilimize ve bölgemize dünya standartlarında hizmet sunan hastanemizin, halkımızın tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılaması için çalışmalarını sürdürmesi için takipçisi olacağız. Hayırlı olsun! "dedi.
09 Eylül 2019 Pazartesi, 22:39
212 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Karataş İlimize ve Bölgemize Hayırlı Olsun!