1659 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Kapıları Kapatın Rektör Geliyor
Kapıları Kapatın Rektör Geliyor
Fırat Üniversitesi Hastanesinde yaşanan trajik komik olaylar bitmiyor.
 
Sabah saatlerinde hastanenin giriş kapısı kapatılarak hasta ve hasta yakınları içeri alınmadı, nedeni sorulduğunda verilen cevap bir hayli ilginçti. Rektör geliyor oldu.
 
Bölgede bir marka olan ve başta obezite ameliyatları ile ünü yurt dışına ulaşan Fırat Üniversitesi hastanesinde yaşanan küçük olumsuzluklar tepkilere neden oluyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Farklı illerden ve yurt dışından ameliyat için hastaneye gelen hasta yakınları bu kadar ünlü bir hastanenin çevre düzeninden şikâyetçi olduklarını ifade etmişlerdi.
 
Bu defada hastane kapısında bekletilen hasta ve hasta yakınlarının hastaneye alınmama gerekçeleri pes dedirtti
 
Kapıdaki güvenlik görevlisi hastaneye girişlerin yasak olduğunu söyleyerek hastaneye kimseyi almadı. Gerekçesi sorulduğunda ise Rektörün geleceğini söyledi.
 
Kapıda hastaneye girmek için bekletilen hasta yakınları uygulamanın çok komik olduğunu ifade edere,” Bu nasıl bir uygulama Rektör gelecek diye kapıları kapattılar. Rektör halktan niye kaçar ki, anlamadık, gelecekse gelsin halktan uzak yöneticilik yapılır mı? Bunlar ne yapmaya çalışıyorlar. Bu nasıl bir uygulama? Bunu rektör mü istiyor? Yoksa güvenlik görevlileri kendileri mi böyle bir uygulama sergiliyorlar” Diye serzenişte bulundular.
 
Kapıda bir süre bekletilen hasta ve hasta yakınları Rektörün hastaneden ayrılmasının ardından, hastaneye alındılar.
10 Temmuz 2019 Çarşamba, 15:27
1659 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Kapıları Kapatın Rektör Geliyor