3125 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Kanlı Oyunun Hedefi Büyük İsrail”
Kanlı Oyunun Hedefi Büyük İsrail
Saadet Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Dağlıca ve Iğdır Dilucu Sınır Kapısı'nda meydana gelen terör olaylarını lanetledi.
 
Saadet Partisi İl Başkanlık Divanı ile birlikte parti il binasında bir basın açıklaması yapan İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynandığı belirtilerek, “Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesi’ni uygulamaya geçirmektir. Ve şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır.” Şeklinde konuştu.
 
Emellerine Ulaşamayacaklar
 
Saadet Partisi İl Başkanı Hacıbekiroğlu, “Hakkari Dağlıca ve Iğdır Dilucu Sınır Kapısında meydana gelen terörist saldırıyı şiddetle lanetleyerek, Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve milletimize baş sağlığı diledi. Hacıbekiroğlu açıklamasında, “Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynanmaktadır. Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesi’ni uygulamaya geçirmektir. Biz inanıyoruz ki, aziz milletimiz sahip olduğu tarihi tecrübe, basiret ve feraset ile her zaman olduğu gibi bu karanlık oyunu da yine boşa çıkaracaktır. Şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır.” İfadelerine yer verdi.
 
Terör milli bir meseledir
 
Millet olarak terör belasına karşı her zamankinden daha dikkatli olmak gerektiğini belirten Hacıbekiroğlu, açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
“Artan terörle mücadele edilirken, öte yandan da Ülkemiz içinde nefret tohumları ekerek kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere karşı verilecek en güzel cevap, inancımız doğrultusunda kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olacaktır.” Saadet Partisi ifade ediyor ve diyoruz ki; Terör milli bir meseledir. Bu bakımdan en başta siyasiler olmak üzere herkes, bu hassas süreçte üslup ve yaklaşımına her zamankinden daha fazla özen göstermeli, bu hassas dönem kısır siyasi çekişmelerin malzemesi haline getirilmemelidir.
 
Bu temenni ile bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyoruz. Cenab-ı Allah bu aziz milleti her türlü musibet ve felaketten korusun.
 
 
08 Eylül 2015 Salı, 14:38
3125 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Kanlı Oyunun Hedefi Büyük İsrail