904 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Kadın Çiftçiler Tiyatro Oyunu HORATA’ da…
Kadın Çiftçiler Tiyatro Oyunu HORATA’ da…
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Kovancılar Ziraat Odası Başkanlığı işbirliği ile Tarımsal Eğitim kurslarına katılan kadın çiftçilerimiz HORATA isimli tiyatro oyununu izlemek için Nurettin Ardıçoğlu kültür merkezindeydiler. 
 
İl Müdürü Turan KARAHAN;   “İŞKUR, Ziraat odaları ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan tarımsal faaliyetlere yönelik kurslara, kadın çiftçilerimizin gösterdiği yoğun ilgi bizleri çok memnun ediyor. 
 
Kadın Çiftçilerimiz Kurslar Sayesinde Sosyal Aktivitelere Katılıyor…
 
Bu kurslardan biri de, Kovancılar ilçesindeki tarımsal mekanizasyona yönelik 200 saat sürecek ve 25 Ocakta bitecek olan kursumuzdur. Kursa 25 kadın çiftçimiz katıldı. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Kovancılar Ziraat Odası Başkanlığının katkıları ile daha önce tiyatroya gitmemiş olan arkadaşlarımızı, HORATA isimli tiyatro oyununu izlemeye getirdik. Umarım güzel ve eğlenceli saatler geçirirler” dedi.   
 
İl Müdürü KARAHAN, kadın çiftçilerin tiyatroya gelmelerine vesile olan Kovancılar ziraat odası başkanlığına ve oyunu izlemek için Kovancılardan gelen kadın çiftçilerimize teşekkür etti.
 
 
 
 
08 Ocak 2018 Pazartesi, 22:26
904 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Kadın Çiftçiler Tiyatro Oyunu HORATA’ da…