920 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
İzzetpaşa Vakfından Terör Saldırına Kınama Mesajı
İzzetpaşa Vakfından Terör Saldırına Kınama Mesajı
İzzetpaşa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Necip İlhan Kayseri’de yaşanan ve 14 vatan evladının şehit düştüğü terör saldırını kınayan bir mesaj yayınladı.
 
İzzetpaşa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Necip İlhan mesajında şu ifadelere yer verdi, “Ülkemiz yine bir vahim terör saldırısıyla daha karşı karşıya kalmıştır. Öncelikle bu menfur saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personelimize, vatan görevi yapan ve çarşı iznine çıkan kınalı kuzularımıza ve aziz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
 
Kayseri’de gerçekleşen, 14 askerimizin şehit olmasına ve askerlerimizin de aralarında bulunduğu 55’den fazla vatandaşımızın yaralanmasına yol açan saldırıları ve terörün her şeklini insanlık suçu olarak değerlendiriyor ve şiddetle kınıyoruz.
 
Ülkemizin içinde bulunduğu bu dönemde teröre karşı birlik, beraberlik ve sağduyu içinde ortak hareket etmemiz her zamankinden daha da büyük önem taşımaktadır.
 
Ülkemizdeki huzur ve istikrar ortamını hedef alan bu tür terör saldırılarının bir daha yaşanmamasını diliyor, saldırıda hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile tüm milletimize başsağlığı, yaralılara Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum”. 
 
18 Aralık 2016 Pazar, 22:55
920 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
İzzetpaşa Vakfından Terör Saldırına Kınama Mesajı