701 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Işıksız Kavşakta Kazalar Bitmek Bilmiyor
Işıksız Kavşakta Kazalar Bitmek Bilmiyor
Elazığ'da Ataşehir Mahallesi Kuva-i Milliye Caddesi üzerinde bulunan ve Çevre Yoluna bağlantıyı sağlayan kavşakta servis minibüsüyle otomobil çarpıştı.
 
Kazada sürücüler yaralanırken her iki araçta maddi hasar meydana geldi.
 
Kazanın ardından olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar, hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındı. 
 
KAVŞAKTA IŞIK YOK
 
Kavza kavşağı olarak bilinen bölgede sık sık trafik kazası yaşanıyor. Kavşakta trafik ışığı ve kasis olmaması nedeniyle kazalar kaçınılmaz oluyor. Sürücülerin ve yayaların can güvenliğini tehdit eden kavşakta biran önce önlem alınması istendi.
 
ÖĞRENCİLER DE TEHLİKE ALTINDA
 
Kavşağın olduğu bölgede okul olduğunu ve öğrencilerin de tehlike altında olduğunu belirten vatandaşlar, "Burada her gün binlerce araç geçiyor. Çok işlek bir nokta. Kamyon, yük taşıyıcı gibi ağır vasıtalar da buradan geçmekte. Ancak trafik ışığı olmadığı için geçişlerde sıkıntılar yaşanıyor. Kavşakta her gün maddi hasarlı kazalar meydana geliyor. Bu kavşak ayrıca vatandaşların sıklıkla kullandığı bir yer. Bölgede okul da var. Öğrenciler ve veliler buradan geçerken tedirginlik yaşıyor. Kavşağa trafik ışığı konularak kazaların önlenmesi ve trafik düzeninin sağlanması gerekiyor" dediler.
 
29 Kasım 2019 Cuma, 17:23
701 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Işıksız Kavşakta Kazalar Bitmek Bilmiyor