698 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
İl Özel İdaresinden Mirvan Çayı Üzerine Üç Gözlü Gerdanlık
İl Özel İdaresinden Mirvan Çayı Üzerine Üç Gözlü Gerdanlık

İl Özel İdaresinin Arıcak İlçesinde Küplüce Köyü Albayrak Mezrası yolunda Mirvan Çayı üzerine yapımını gerçekleştirdiği üç gözlü köprü bitirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Mirvan Çayı üzerine yapılan yeni köprü ile Albayrak Mezrası sakinleri artık köylerine 7,5 km daha kısa yoldan ulaşabilecekler.

İl Özel İdaresinin 2017 yılı programında yer alan, 7,25 açıklıkta 3 gözlü, 10 m genişlik, 6 m yükseklik ve 50 m uzunluğundaki köprü tamamlanarak hizmete açıldı.

Yapılan köprü nedeniyle bir değerlendirme yapan Albayrak Mezrası sakinleri yeni köprü ile yollarının 7,5 km kısaldığına ve ilçeye çok daha kolay ulaşma imkânlarının oluştuğuna değinerek, İl Özel İdaresi ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Köprüyü yerinde inceleyen ve mezra sakinleriyle bir araya gelen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ise, “İl Özel İdaresi olarak vatandaşlarımızın hayatlarına dokunmaya ve onların huzur ve konforunu artırmaya yönelik çalışmalarımızdan biri olan bu köprümüz üç gözlü bir gerdanlık gibi Mirvan Çayımızın üzerinde yerini almıştır.

İl Özel İdaremizin başarılı uygulamalarından biri olan bu güzel köprümüz vatandaşlarımızın hayatlarında büyük bir kolaylık sağlamış, yollarını 7,5 km kısaltarak Arıcak İlçesi ile olan ulaşımlarını kolay hale getirmiştir.

Vatandaşlarımız bize köprünün hayatlarına nasıl bir kolaylık sağladığını büyük bir mutluluk ile anlattılar.

Vatandaşlarımızın mutluluğu ve memnuniyeti İl Özel İdaresi olarak bizlerin en büyük moral ve motivasyon kaynağıdır.

Yaklaşık 800 Bin TL kaynak kullanılarak yapılan bu köprümüzün Albayrak Mezrası sakinlerine hayırlı olmasını diliyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

12 Ekim 2017 Perşembe, 15:32
698 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
İl Özel İdaresinden Mirvan Çayı Üzerine Üç Gözlü Gerdanlık