356 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
İl Özel İdaresi Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi
İl Özel İdaresi Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi
Mübarek Ramazan Bayramının ardından ilk iş günü İl Özel İdaresinde bayramlaşma programı ile başladı.
 
Kurum binasında yoğun katılımla gerçekleştirilen bayramlaşma programına Genel Sekreter Mehmet Sabuncu, Genel Sekreter Yardımcıları ve Birim Müdürleri, İşçi ve Memur Sendikalarının temsilcileri ve çalışanlar katıldı.
 
Bayramlaşma programında bir değerlendirme yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, “Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Allah yaptığınız ibadetleri ve oruçları kabul eylesin. Ramazanın bize kazandırdığı manevi havayı geri kalan 11 ayda da taşımayı nasip eylesin. İstediğimiz şudur, hayatı Ramazan gibi yaşamak ve bayram tadında bitirmektir. İl Özel İdaresi olarak şehrimizin en büyük yatırımcı kurumlarından biriyiz. Geçen yıl başarılı bir çalışma dönemi geçirdik. Kurum olarak yaptıklarımızın geri dönüşlerini ancak bir yıl sonra alabilmekteyiz. Çok şükür 2018 yılında 2017 yılında aldığımız şikâyetlerin hiç birini almadık. Bu durum sizlerin katkılarınız ve çalışmalarınızla gerçekleşti.
 
 
 
Çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu yıl da 1000’e yakın işle dokunmadığımız köyümüz kalmayacak. Sizlerden beklentimiz işlerimizi zamanında, tekniğine uygun ve güler yüzle yapmanızdır. Biz devletiz ama millet için varız. Milletin beklentilerini kurum ve devlet disiplininden de taviz vermeden güler yüzle gerçekleştirmekle görevliyiz. Bütün arkadaşlarımızın görevlerini en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Bu duygularla hepinizin bayramını bir kez daha kutluyorum”.
18 Haziran 2018 Pazartesi, 20:27
356 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
İl Özel İdaresi Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi