338 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk'ten EBMC ve Gazetemize ziyaret
İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürkten EBMC ve Gazetemize ziyaret
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti, Günışığı ve Yeni Ufuk Gazetelerini ziyaret etti.  
 
Gürtürk ziyaretinde, Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca ve gazete çalışanlarının gününü kutladı. 
 
İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, ziyarette yaptığı değerlendirmede, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Basın ve Medya Cemiyeti'ni ziyaret etmiş bulunuyoruz. Çok kıymetli Nafiz Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
 
Elazığ'ın eğitimini olumsuz olduğu zaman olumlu yönde eleştirmeleri, güzel işlerde devam takdir etmeleri, bu da zaten dördüncü kuvvet olan basının en önemli ayaklarından biri. Yapıcı yönde eleştirel bakış açısıyla değerlendirmeler yapması bizi de olumlu yönde motive ediyor. Onun için ben tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Hepsine sağlık, sıhhat, afiyet diliyorum. Elazığ'da önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Biz de Milli eğitim Müdürlüğü olarak geniş bir aileyiz. Geniş bir alanda olduğumuz için bayağı da gündemdeyiz. Bunun için biz de gece gündüz demeden çaba sarf ediyoruz. Gayret sarf ediyoruz. Olumlu olduğu zaman katkılar, olumsuzluklar olduğu zaman da basın yayın organlarının bizi uyarmaları bizi olumlu yönde motive ediyor. Ben katkı ve desteklerinden dolayı Nafiz beye ve ekibine teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi. 
 
BOĞAZİÇİ LİSESİ'NDE SORUN ÇÖZÜLDÜ
 
İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Özel Boğaziçi Mesleki ve Teknik Lisesinde yaşanan krize ilişkin açıklamalarda da bulundu. 
 
Okulda yönetim sorunun çözüldüğünü belirten Gürtürk, "Boğaziçi Mesleki ve Teknik Lisemizle ilgili sıkıntı mutlu sonla sonuçlandı. Hisse devrinden sonra yeni kişi geldi. Kolun başında. Çocuklarımız eğitim ve öğretimlerine devam ediyor. Veliler mutlu oldu. biz de mutlu olduk. İnşallah böyle sıkıntılar bir daha yaşamayız." dedi.
 
 
 
13 Ocak 2020 Pazartesi, 17:07
338 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürkten EBMC ve Gazetemize ziyaret