422 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Hiç kimseye dinimize ve kitabımıza hakaret ettirmeyiz.
Hiç kimseye dinimize ve kitabımıza hakaret ettirmeyiz
ELSAD  Başkanı Avukat Murat  Erdoğan basın  açıklaması yaparak Hiç kimseye dinimize ve kitabımıza hakaret ettirmeyiz.
 
Yüce kitabımız Kuran-i kerimin bir harfi dahi değiştirilemez. Kimsenin de buna gücü yetmez Fransa’da yaşlı bir Yahudi kadının öldürülmesi üzerine ortaya çıkan olaylar Yüce Kitabımız Kuranı-ı Kerime iftira ve hakarete varan bir kampanyaya dönüştürülmüştür.
 
Oysa Kur’an-ı Kerîm’e göre her insanın insan hayatı değerlidir, hatta bir insanın haksız yere öldürülmesi bütün insanların öldürülmesi ile eş tutulmuştur. Ayrıca; tarih şahittir ki Yahudi ve Hristiyanların her türlü zulüm ve soykırımdan kaçıp sığındığı yer biz, dolayısıyla İslam toplumu olmuştur. 
 
Tarih boyunca büyük soykırımlar hep emperyalist batılılar tarafından işlenmiştir. Daha dün Bosna’da bugün Filistin’de nerdeyse canlı yayında eşsiz zulümlere tanık olmaktayız. Özelliklede Siyonist Yahudi devleti İsrail maalesef Hristiyan batı dünyasının kendisine uyguladığı soykırım tekniklerini Müslümanlar üzerinde uygulamaktadır. 
 
Eğer değiştirilmesi gereken bir kitap varsa o da Muharref Tevrat ve İncil’dir. Özellikle Tevrat’taki katliam emirleri bugün ki terörist İsrail devletinin mayasını oluşturmaktadır.
 
Dolayısıyla  Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik’in  "İnsanlık rehberi Kur’an’dan insan karşıtı bağnazlık ve şiddet çıkaran DEAŞ neyse, bu 300 Fransız da aynı" sözlerine ELSAD olarak yürekten katılıyoruz ve diyoruz ki “Çekin o pis ve kanlı ellerinizi tertemiz Kuranımızdan.”
 
Av. Murat ERDOĞAN
ELSAD Başkanı
 
10 Mayıs 2018 Perşembe, 01:08
422 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Hiç kimseye dinimize ve kitabımıza hakaret ettirmeyiz