202 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“HERKES İŞİNİ DOĞRU YAPARSA ÇÖZÜLMEYECEK PROBLEM YOK”
HERKES İŞİNİ DOĞRU YAPARSA ÇÖZÜLMEYECEK PROBLEM YOK
Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Aslan yaptığı açıklamada belediye başkanı seçilmesi halinde, “Elazığ Belediyesi,1 Nisan‘dan itibaren gerçekten belediyeye uzman bir bakışla sorunları çözen bir anlayışla yönetilmeye başlanacak.” ifadelerini kullandı.
 
Seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerini sürdüren Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Aslan’ın bugünkü durağı, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve ASRİAD Elazığ Şubesi oldu.
İlk olarak Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret eden Haluk Arslan, burada başkan Cemil Erdem ile bir araya geldi. 
 
ERDEM: “İŞ ADAMLARINI KAÇIRMAMAMIZ LAZIM”
 
Elazığ’ın nitelikli göç verdiğine değinen Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, “Elazığ’da mart ayı sonunda bir belediye başkanı seçimi yapılacak ve belediye başkanı seçilecek.  Tabi ki ben buradan şunu söylemek istiyorum, biz siyaset gütmeden kim bu memlekete daha iyi hizmet edebilecekse, hangisi daha iyi hizmet yapabilecekse Cenabı Allah ona nasip etsin. İş adamlarını kaçırmamamız lazım. Elazığ’da yaşayan insanların Elazığ’da kalması lazım. Elazığ’dan önemli göç veriyoruz; ama bunun yanında da göç alıyoruz. Nitelikli göç verip niteliksiz göç almamız sıkıntı yaratıyor bize.” diye konuştu.
 
ARSLAN: “HERKES İŞİNİ DOĞRU YAPARSA ÇÖZÜLMEYECEK PROBLEM YOKTUR”
 
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Aslan ise yaptığı açıklamada iyi çalışan bir belediyenin tüm sorunları çözebileceğine değindi. Arslan, “İlk ziyaret edeceğimiz yerlerden birinin de Esnaf Odaları olduğuna inandığımız için buradayız. Şehirde her bir mekanizma kendi işini yapacak.  Esnaflar, bürokrasiler,  üreticiler şehirde yaşayan her bir hareket odağı, her bir paydaş kendi işini iyi yapacak. Biz iyi çalışan bir belediyenin esnafların sorununu çözerek şehrin ekonomisine katkı sunacağına inanıyoruz. İyi çalışan belediyenin tüm kamu kuruluşlarının yatırımlarının ve işleyişini de doğru bir şekilde tetikleyeceğine ve yönlendireceğine inanıyoruz.  Biz iyi çalışan bir belediyenin çevre düzenlemesiyle, yapılaşmasıyla, uygulamalarıyla şehirde yaşayan her insanın daha mutlu ve müreffeh ve geleceğe daha umutla bakacağı bir yaşama kavuşacağına inanıyoruz.  Böyle bir belediye olması için bu çerçevede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde anlattığımız şey şu, herkes işini doğru yapar ve sorumlular riayetle görevlerini yerine getirirlerse şehrimizde çözülemeyecek hiçbir problemimiz yoktur.” dedi.
 
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Aslan’ın bir sonraki durağı ise Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi oldu. ASRİAD Elazığ Şubesi Başkanı Yakup Baş ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Arslan, Elazığ’ın sorunları üzerine istişarelerde bulundu.
 
07 Şubat 2019 Perşembe, 15:49
202 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
HERKES İŞİNİ DOĞRU YAPARSA ÇÖZÜLMEYECEK PROBLEM YOK