140 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Harput Görme Engelliler Puanla Başladı
Harput Görme Engelliler Puanla Başladı
Temsilcimiz Harput Görme Engelliler Spor Kulübü, ilk maçında Ankara Anadolu Görme Engelliler Spor Kulübü ile 2-2 berabere kaldı….
 
Tokat’ın Erbaa İlçesi’nde düzenlenen Görme Engelliler B1 Futbol 2. Lig 1. Devre müsabakaları başladı. Temsilcimiz Harput Görme Engelliler Spor Kulübü, ilk maçında Ankara Anadolu Görme Engelliler Spor Kulübü ile 2-2 berabere kaldı.
 
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 16-23 Ağustos tarihlerinde Tokat’ın Erbaa ilçesinde düzenlenen B1 Futbol 2. lig 1. devre maçları başladı.
 
Hazırlıklarını tamamlayarak Cuma günü Tokat’a giden temsilcimiz Harput Görme Engelliler Spor Kulübü kafilesinde; Başkan Fehmi Güler’in yanı sıra Antrenörler Ömer Faruk Parmaksız ve Gökhan Yarıcı yer alırken, Birkan Polat ile Uğur Keskin ise refakatçı olarak bulunuyor.
 
Temsilcimiz Harput Görme Engelliler Spor Kulübü, ilk maçında Cumartesi günü Ankara Anadolu Görme Engelliler Spor Kulübü ile karşılaştı.
 
Müsabakaya; Hasan kaya, Semih Açıkgöz, İmdat Koyun, Ali Gözüaçık, Ali Açıkgöz, Cihat Bingöl, Eray Sertkaya, Beyazıt Çağrı Yurdagül, Onur Kemal ve Ömercan Sivritepe tertibi ile başlayan temsilcimiz, rakibi ile 2-2 berabere kalarak ilk maçından puanla ayrılmayı başardı.
 
18 Ağustos 2019 Pazar, 23:46
140 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Harput Görme Engelliler Puanla Başladı