589 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Hafız Abdullah NAZIRLI’ya Ziyaret.
Hafız Abdullah NAZIRLI’ya Ziyaret
Elazığ’ın yetiştirdiği önemli değerlerden ve kanaat önderlerinden biri olan, ömrünü okumaya, yazmaya ve öğrenci yetiştirmeye vakfetmiş olan değerli hocamız Abdullah NAZIRLI’yı evinde ziyaret ettik.
 
İlerleyen yaşına rağmen okuma aşkını yitirmeyen ve okumak için mercek kullanan Hafız Abdullah NAZIRLI hocayı ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyası ile ilgili olarak değerli hocamızı bilgilendirdi.
 
Müdür GÜRTÜRK hem hayır duasını almak, hem değerli fikirlerinden istifade etmek için ziyaretine geldiğimiz Abdullah Hocamızın okuma azmini gördükçe başlatmış olduğumuz kampanyanın ne denli önemli ve büyük bir amaca hizmet ettiğini de görüyoruz. Bu şehirde yaşayan herkesin değerli hocamızı örnek almasını istiyoruz. Abdullah hocamız ilerleyen yaşına rağmen “Okumanın Yaşı Yok” Atasözünü tescillercesine elinde kitap ve merceği ile okuyor.
 
Zamanlarının büyük çoğunluğunu akıllı telefonlar ve televizyon karşısında geçiren gençlerimiz ve ailelerimizin şu an değerli hocamızın okuma azmine şahit olmalarını isterdim. Öğrenmenin yaşı yok diyor hocamız, yaşamış olduğu koca bir ömre, elde ettiği büyük tecrübelere rağmen hala okuma ve öğrenme azmi ile yaşıyor.
 
Biz Abdullah Hocamıza hem teşekkür etmek, hem hayır duasını almak, hem de başlatmış olduğumuz “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyası ile ilgili fikir ve katkılarını almak için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kendisinin örnek alınacak şahsiyeti, hayat tecrübeleri, okuma sevgisi bizim için oldukça değerlidir. Bugün buna şahit olduktan sonra azmimiz ve inancımız daha da artmıştır.
 
09 Şubat 2018 Cuma, 01:53
589 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Hafız Abdullah NAZIRLI’ya Ziyaret