4708 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Hacıbekiroğlu’ndan Serpil Bulut’a Tepki
Hacıbekiroğlu’ndan Serpil Bulut’a Tepki
SP Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, AK Parti Milletvekili Serpil Bulut’u sert bir dille uyardı.
 
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Geçtiğimiz gün AK Partinin Kovancılar mitinginde konuşan Ak Parti Milletvekili Adayı Serpil Bulut’un “Ak partinin dışında verilen oylar Siyonist uşaklarına gidecektir” sözlerine sert tepki göstererek önce kendisi aynaya baksın dedi.
 
Hacıbekiroğlu Konuşmasına şu şekide devam etti; Serpil BULUT seçim çalışmaları çerçevesinde kovancılarda konuşurken şöyle bir ifadede bulunuyor “İddia ediyorum ve edeceğimde Ak Partinin dışındakiler isimleri farklıda olsa da bunların hepsi Siyonistlerin uşaklarıdır, Ak partinin dışında verilen oylar Siyonist uşaklarına gidecektir”
 
Şimdi soruyorum bu kadına 2004 tarihinde Siyonistlerden üstün cesaret madalyasını o günkü AKP’nin genel başkanı mı aldı? yoksa Saadet Partisi’nin genel başkanımı aldı?
 
2005 1 ve 2 Mayıs da Müslümanların katili sabra ve şatillanın katili Beyrut kasabı olan şaronu İsrail’de AKP’nin genel başkanı ziyaret etti.
 
2008 22 Aralık’da siyonis şimon peresi TBMM’sine davet etti ve AKP milletvekilleri ayakta alkışladı. 
Bu kadına tavsiyem aynaya bir baksın aynada AKP’yi görecektir, biz Milli görüşçüler olarak bu ülkenin kaynaklarını ve İslam coğrafyasının kaynaklarını Siyonist güçlere sömürtmemek için dört partimizi bedel olarak ödedik ve buradan tekrar ediyoruz, bu bedelleri ödemeye de yinede hazırız.
 
Erbakan hocamız bütün ömrünü siyonizmi anlatmakla geçirdi. Bize böyle bir sözü isnat etmek insafsızlıktır zalimliktir ve kendi bilmezliktir.
 
02 Haziran 2015 Salı, 17:09
4708 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Hacıbekiroğlu’ndan Serpil Bulut’a Tepki