595 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
HACIBEKİROĞLU’NDAN İADEYİ ZİYARET
HACIBEKİROĞLU’NDAN İADEYİ ZİYARET
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ile İl Yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, il ve ülke gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulundular…
 
Saadet Partisi Ülke Meselelerinde Kararlı Bir Duruş Sergilemektedir…
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, Saadet Partisi İl Başkanı Hacıbekiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Kısa bir süre önce Saadet Partisi İl Başkanımız Sayın İbrahim Hacıbekiroğlu ve yöneticilerini ziyaret ederek, ilimiz ve ülkemiz gündemine ilişkin değerlendirmelerde ve görüş alışverişinde bulunmuştuk.
 
Bu ziyaretimizin ardından Sayın Başkanımız beni ziyadesiyle mutlu eden bu nazik ziyareti gerçekleştirmiş ve alçak gönüllülüğünü bir kez daha göstermiştir. Her zaman ifade ettiğim gibi Sayın Hacıbekiroğlu ilimizin çok önemli bir siyaset adamı ve kanaat önderidir. Kendisinin ilimiz ve ülke gündemine ilişkin görüş ve önerileri her zaman takdire şayandır.  Mesele ülkemizin birlik ve bütünlüğü olduğunda Sayın Hacıbekiroğlu siyasi her türlü argümanın dışında objektif bir bakış açısı ile duruşunu net bir şekilde gösteren örnek bir siyaset adamıdır. Ben Elazığ iş dünyamız adına kendisine hizmetleri için teşekkür ediyor bu nazik ziyaretleri için en derin saygılarımı sunuyorum” dedi. 
 
Sayın Alan’ın Hizmetlerini Her Platformda Konuşuyoruz …
 
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu da değerlendirmesinde 01 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimlerinin ilimize ve iş dünyasına hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Sayın Başkanım bir süre önce il başkanlığımıza nazik ziyaretiniz ve bizler için ifade ettiğiniz değerlendirmeleriniz vesilesiyle bugün il yönetici arkadaşlarımızla birlikte bu iadeyi ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum. Biz her platformda sizin gerek ilimiz gerekse iş dünyası için ortaya koymuş olduğunuz tüm özverili ve cesur çalışma ve girişimlerinizi anlatıyor ve takdir ediyoruz. Elbette ülkemizin birlik ve bütünlüğü ile ilimizin kalkınma ve gelişmesiyle ilgili atılan her olumlu adımı ve kararı sonuna kadar destekliyor ve desteklemeye devam edeceğiz. Bu vesile ile, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin hayırlı olmasını Yüce Allah (c..c)’tan niyaz ediyor, sizlere başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.   
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
20 Şubat 2018 Salı, 16:15
595 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
HACIBEKİROĞLU’NDAN İADEYİ ZİYARET