253 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Hacıbekioğlu: İsrail Ve Amerika Terörün Ta Kendisidir
Hacıbekioğlu İsrail Ve Amerika Terörün Ta Kendisidir
Saadet Partisi İl Divan Toplantısı yapıldı. Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu sınır ötesinde gerçekleşen Barış Pınarı Harekatına değinerek, “terör nereden gelirse gelsin bizler her zaman terörün karşısındayız” dedi.
 
HACIBEKİOĞLU: İSRAİL VE AMERİKA TERÖRÜN TA KENDİSİDİR
 
Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, “Türkiye’miz; şu anda dünyadaki en sıcak gündem Türkiye olmakla beraber sınır ötesi Türk Silahlı Kuvvetleri’nin teröre bir operasyon olarak şu anda gündeme dair konularıyla alakalıdır. Muhterem arkadaşlar; biz Saadet Partisi olarak genel başkan düzeyinde ilk açıklamamızı yaptık. Saadet Partisi olarak terör kimden gelirse gelsin, terör kim olursa olsun; terörün karşısındayız. Yine Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yaptığı terör operasyonuna karşı da ‘Saadet Partisi Türk Silahlı Kuvvetleri’nin arkasındadır’ diye genel başkan düzeyinde açıklama yaptık. Şimdi bu harekatla alakalı tabi çok şey söyleniyor. Çok stratejik olsun, basın olsun herkes bir şeyler söylüyor. Ama biz Saadet Partisi olarak, ben İl Başkanı olarak genelde şunu söylüyorum ‘dünyanın en büyük teröristi Amerika ve İsrail’dir.’ Dünyada ne kadar terör örgütü varsa onun kurucusu İsrail ve Amerika’dır. Dünyada ne kadar terör örgütünün hamisi, silah destekçisi, lojistik destek sağlayan yine Amerika ve İsrail’dir. Amerika ile masaya oturmakla terör çözülmez. Bir kez daha söylüyorum; ancak terör artar. Çünkü kendisi terör olduğu için dünyadaki bütün ülkeleri karıştıran ve teröre silah satan, kan döken Amerika’dır” ifadelerini kullandı. 
 
HACIBEKİOĞLU: KİMSE DEMİYOR Kİ BU TERÖRİSTİN NE İŞİ VAR BU COĞRAFYADA 
 
Başkan Hacıbekiroğlu, “Sakın Amerika’nın hilelerine ve Amerika’nın tuzaklarına düşmeyin. Amerika’yı bir kez daha ancak bu ülkeden ovmaktan başka çaresi yoktur. Amerika’nın ne işi var bu coğrafyada? Herkes Esad zalimdir diyor. Evet zalimdir. Herkes bu budur bu şudur diyor. Amerika’nın ne işi var burada? Bu Amerika kim? Okyanusun diğer tarafından gelip de burada istediği zaman Türkiye istediği zaman Irak, Suriye, Lübnan… Her tarafa müdahale ediyor. Kimse demiyor ki bu teröristin ne işi var bu coğrafyada” şeklinde konuştu.
 
 
 
20 Ekim 2019 Pazar, 16:57
253 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Hacıbekioğlu İsrail Ve Amerika Terörün Ta Kendisidir