657 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
GÜRGÖZE, Yeni Yol Arkadaşlarını Tanıttı
GÜRGÖZE Yeni Yol Arkadaşlarını Tanıttı
Tamer ÖREN - Ak Parti Elazığ il Başkanı Ramazan GÜRGÖZE yeni oluşturduğu il yönetimini tanıtırken yaptığı konuşmada “ Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yürümesi bizin kırmızı çizgimizdir” dedi.
 
Ak Parti Elazığ il Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, bir basın toplantısı düzenleyerek geçtiğimiz günlerde oluşturduğu ve bundan sonraki süreçte birlikte yol yürüyeceği arkadaşlarını tanıttı. GÜRGÖZE,  Tanıtım toplantısında yeni yönetime hitaben yaptığı konuşmada “Normal dönemlerde il yönetiminde kimlerin olduğu çok fazla bilinmez ve merak edilmezdi. Ancak, bu yönetim kurulu seçim arifesinde atanan bir yönetim olması dolayısıyla daha çok merak uyandırdı, daha çok dikkat çekti. Yönetim kurulundaki her bir arkadaşımız yetenekleri, deneyimleri ve kişilikleri ile tercih edilmiş, her biri birbirinden kıymetli arkadaşlarımızdır. Bu anlamda sizler bundan sonraki süreçte yapacağınız çalışmalar, ortaya koyacağınız performans ve gayret ile sizlere güvenenleri mahcup edeceğinize yürekten inanıyorum. Her bir arkadaşımız birikimiyle, enerjisiyle, samimiyetiyle ve çalışmasıyla örnek gösterilecek bir profil ortaya koyacaktır. 31 Mart yerel seçimlerinde sizlerin göstereceği gayret ve çaba çok önemlidir. Bu süreçte il teşkilatı olarak en yüksek başarıyı elde etmek için bir ekip ruhuyla, takım anlayışıyla çalışacağız. Bugünden itibaren, disiplinli ve planlı bir şekilde çalışmalara katılacaksınız, bütün enerjinizi partimizin başarısı için harcayacaksınız” diye konuştu.
 
Bugünden itibaren yönetim kurulu üyelerinin  uyumaya, durmaya ve dinlenmeye vakti olmayacağını kaydeden  GÜRGÖZE “ Seçim gününe 54 gün kaldı, bu süre içerisinde her birimiz bütün gücümüzle, enerjimizle çalışacak, partimizin başarısı için yapılması gereken her türlü çalışmayı yapacağız. Bu seçimde Elazığ merkez başta olmak üzere, tüm ilçe ve beldelerde seçimleri almak yetmez, her bir seçim bölgesinde en yüksek oy oranını almayı hedefliyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte tek ses tek yürek olarak bu hedefi gerçekleştireceğimize inanıyorum. Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve tüm teşkilat mensuplarımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yürümesi bizin kırmızı çizgimizdir” diyerek sözlerini tamamladı.
 
 
06 Şubat 2019 Çarşamba, 14:39
657 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
GÜRGÖZE Yeni Yol Arkadaşlarını Tanıttı