338 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
GÜLBASAN, MÜTEVELLİ HEYETİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
GÜLBASAN MÜTEVELLİ HEYETİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı ve Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında yapılacak seçimde mütevelli heyetine aday olduğunu açıkladı.
 
 Gülbasan, yaptığı açıklamada, mütevelli heyeti seçimi öncesinde muhtarlarla bir araya gelerek istişare yaptıklarını kaydetti. 
Toplantıda birçok köy ve mahalle muhtarından destek aldığını belirten Gülbasan, "Özellikle Ayhan Başkanımın Elazığ Muhtarlar Derneğine yapmış olduğu destekten dolayı ben kendilerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Köy Muhtarları Dernek Başkanımız sürekli birlikte olduğumuz bir kardeşimiz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde, bundan sonraki süreçte de gerek Ayhan Başkanımızın grubunun alacağı kararlarla, gerek Köy Muhtarımız Selçuk Beyin Üyeleriyle alacağı kararlara sonuna kadar bizlerde destek vereceğiz. Onların yanında olacağız. Onlarda bizim yanımızda olacak inşallah. Birlik ve beraberli içerisinde götürmeye çalışacağız. Tabii ki son günlerde basın yoluyla duyduğumuz kadarıyla bir federasyon meselesi ortaya atılmış. Biz Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği olarak, Köy Muhtarları Derneği Başkanımız ve Ayhan Başkanımız da burada. Biz kurulması planlanan federasyona uzaktan veya yakında dahil değiliz. Biz dernekler olarak bu şekilde devam edeceğiz. Ger görüldüğü takdirde Ayhan Başkanını grubu da var. Biz onlarla birlikteyiz. Bizim derneklerimiz devam edecek. Bunu kamuoyunun bilmesini istiyoruz." dedi.
 
BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ
 
Elazığ'a hizmet için gayret gösterdiklerini belirten Gülbasan,  “Tabi Elazığ sizin de bildiğiniz gibi insanlar ayak kaydırmak için bir sürü ayak oyunları oynuyor. Biz bunların farkındayız. Biz bu saatten sonra gerek Ayhan Başkanın grubu, gerek bizim grubumuz, gerek Selçuk Bey’in grubuyla beraber birlikte hareket edeceğiz. Şehrimize hizmet edebilmek için, mahallelerimizi, halkımızı daha rahat ettirebilmek için, elimizden ne geliyorsa yapacağız. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında yapılacak seçime bende aday oldum. Ayhan Başkanımız sağ olsun bizi aday olarak gösterdi. Bizlere destek olacağını söyledi. Tabi bundan sonraki süreçte Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma da biz zaten 5 yıl orada görev yaptığımız süre içerisinde Elazığ’da ulaşmadığımız fakir aile kalmadı. İnşallah bu süreçten sonrada yapacağımız çalışmalar ile muhtar arkadaşlarımızı mahcup etmeyeceğiz. Bütün fakir fukaraya elimizden ne geliyorsa yardımları yaptırmak için mücadele edeceğiz.” diye konuştu.
 
05 Aralık 2019 Perşembe, 16:38
338 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
GÜLBASAN MÜTEVELLİ HEYETİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI