409 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
GENÇLİK SPORDA DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
GENÇLİK SPORDA DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
İl Müdürü Eren : “ Hizmetlerinden Dolayı Suphi Döner Beye Teşekkür Ediyorum”
 
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Abdulsamet Eren’in atanmasıyla birlikte devir teslim töreni düzenlendi. Gerçekleştirilen programa Şube Müdürleri ve Yurt Müdürleriyle kurum çalışanları katıldı.
 
DÖNER: “ Tüm Personel Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum”
 
Programda ilk olarak söz alan Suphi Döner, 2 yılı aşkın bir süre KYK İl Müdürü olarak hizmet ederken yapılan son düzenlemeyle birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile KYK İl Müdürlükleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak tek çatı altında toplandılar. Ataması yapıldığı için rahatlıkla Sayın Müdürüm diyebilirim, koltuğumuzu Abdulsamet Eren beye devir ettik. Hizmet süremiz boyunca personellerimizle birlikte güzel işlere imza attığımıza inanıyorum. Bundan dolayı da tüm ekip arkadaşlarıma sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ataması yapılan Abdulsamet Eren müdürümüze de yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.
 
İL MÜDÜRÜ EREN:  “Döner’e Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Ediyorum”
 
Suphi Döner’in ardından bir açıklama yapan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’de sizlerle birlikte aynı kurumda çalışıyorduk ve bir görev değişikliği oldu. Milli Eğitim Kurumunda mesleğe başlamamızın ardından KYK Malatya Bölge Müdürlüğünde bir çalışma geçmişimiz oldu, bundan dolayı yurtlara yabancı bir isim değilim. Ardından Doğanyol İlçe Müdürlüğü akabinde Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü ve şimdi de İl Müdürü olarak şehrimize nasip olursa hizmet edeceğiz, birlikte bir yol yürüyeceğiz. Görev yaptığı süre içerisindeki hizmetlerinden dolayı da ayrıca Suphi Döner Müdürümüze sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum”
 
EREN’DEN DÖNER’E ŞİLT
 
Konuşmaların ardından, Eski İl Müdürü Suphi Döner’ hizmetlerinden dolayı yeni il Müdürü Abdulsamet Eren’in tarafından bir şilt takdim edilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.
08 Ağustos 2019 Perşembe, 15:07
409 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
GENÇLİK SPORDA DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI