4377 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“FUTBOLCULARIMIZ VE TEKNİK HEYETİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR”
FUTBOLCULARIMIZ VE TEKNİK HEYETİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR
Elazığspor Kulüp Basın Sözcüsü Zülfü Aydıngöz, Cumartesi günü oynayacakları Denizlispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Zorlu ve stresi yüksek bir karşılaşma oynayacaklarını belirten Aydıngöz, “hem bizim için hem de Denizlispor için önemli bir karşılaşma. Galibiyet dışında herhangi bir sonucu aklımızdan geçirmiyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız bu karşılaşmadan alacağımız galibiyet bizi ileri ki haftalar için rahat bir pozisyona sokacaktır. İnşallah oynayacağımız bu zorlu karşılaşmayı kazanarak üzerimizde ki kara bulutları da dağıtırız” dedi.
 
Altınordu maçında alınan mağlubiyetin kendilerini üzdüklerini belirten Aydıngöz “alınan mağlubiyet ve ortaya koyulan futbol  camiamızı üzmüştür. Fakat futbolun her türlü skora açık olduğu gerçeğini unutmamız gerekir. Mağlubiyetin futbolun doğasında var ve her kulubün zaman zaman yaşadığı bir sonuçtur. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize olan güvenimiz sonsuzdur. Elazığspor’u ligde hak ettiği yere getireceklerdir” diye konuştu.
 
Taraftarlara da seslenen Basın Sözcüsü Zülfü Aydıngöz “Bucaspor maçında maraton tribünde bulunan taraftarlarımızın yaptığı kötü ve çirkin tezahüratlardan dolayı kulübümüze tribün kapatma cezası verilmiştir. Bundan dolayı Cumartesi günü oynanacak olan Denizlispor karşılaşmasında Maraton tribünü kapalı olacak ve bu tribüne seyirci alınmayacaktır. Taraftarlarımızın özellikle bu konuda biraz daha dikkatli olmaları konusunda kendilerine ricada bulunuyorum. Çünkü yaptıkları her kötü tezahürat kulübümüze hem maddi hem de manevi anlamda zarar vermektedir” ifadelerini kullandı.
Zülfü Aydıngöz son olarak ise ligin 26. Haftasında oynanan ve takımımızın 2-0 galip geldiği Bucaspor maçının galibiyet primlerinin futbolculara dağıtıldığını sözlerine ekledi.
 
15 Nisan 2015 Çarşamba, 16:20
4377 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
FUTBOLCULARIMIZ VE TEKNİK HEYETİMİZE GÜVENİMİZ SONSUZDUR